Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek mi a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek mi a véleményetek a szálkás, izmos testalkatú pasikról?

Figyelt kérdés

pl ilyen

[link]


2010. júl. 17. 13:28
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

ez nekem nem tetszik


[link]


nekem ilyenek jönnek be..

2010. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
szerintem egy izmos test szép látvány, de nekem a képen látható srác már túlzás... széles váll, erős mellkas, egy kis karizom, lapos has :) nekem ennyi elég, nem kellenek feltétlen a kockák :D
2010. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.. ez is izmos de nem annyira mint az akit mutattál...
2010. júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
és igen, nekem is inkább az első válaszoló által linkelt srác tetszik :)
2010. júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

Nekem bejön. :D Viccen kívül amúgy, szerintem nagyon jó....

Bár ez tökéletes, és elég ritka zi ilyen :P de aki kevsbé ilyen izmos, az is lehet nagyon szexi.

Sőt..én azt szeretem egy pasiban, ha nem vékony, hanem az az erősebb csontozatú, és erős, ami nem feltétlen izmot jelent csak! Ja és a magasság sem utolsó hozzá.

18L

2010. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Értem köszi a véleményeket:)

Jöhet még:D

[link]

Ilyesmire gondoltatok?

2010. júl. 17. 14:04
 7/41 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek az izmos srácok,viszont ha nem az valaki,az se zavar. :) a kérdező 2. képe nagyon is bejön. :)

18/L

2010. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszenek. De én teljesen eltérek az átlagtól. Páromat megkértem, hogy növesszen pocakot, szeretem fogni mikor szeretkezünk :)

22/L

2010. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
a második link nekem természetesebb hatású mint az első, az már egészen tetszik :) csak az bántja a szemem, h ezek a 25-30 éves pasik miért borotválják a mellkasukat?
2010. júl. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Azért van borotválva, mert úgy jobban látszódnak az izmok. A szőr csak eltakarná.
2010. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!