Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lànyok ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok ti mennyire szeretitek a vékony testalkatú sràcokat?

Figyelt kérdés
15/F 176 cm 55kg :/
2011. jún. 15. 18:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
Az a baj hogy a lányok már csak a vékony fiúkat szeretik! Pláne ha még lányos az arca is!!! A férfiak meg verhetik ki maguknak! 33f
2011. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A párom 18/F 176 cm 65 kg. Ő rajta sok az izom, azért 65 kg. Amúgy nem néznéd ki belőle. Én nagyon szeretem. Tipikus futó testalkata van. Szeretem, hogy nem veszem el a karjaiban, de mégis érzem, hogy meg tud védeni, ha kell. :) 15/L
2011. jún. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek.
2011. jún. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 tsz-tag ***** válasza:
én 17 évesen 173-174 centis magasságommal voltam 75 kiló de akkor már vadállatul néztem ki 3 év kondi után :D na az a sok izom
2011. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem. Szerintem csúnya.

23/N

2011. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
1 válaszolónak írnám: az ilyen Justin Bieber fanokra gondolsz? :D NEm szeretem, ha egy fiúnak lányos az arca. Azért szeretem, hogy vékony, mert nem az a kétajtósra kigyúrt marha. Én elég vékony testalkatú vagyok és ezáltal nemigazán tudnám elképzelni magamat egy nagyobb darab fiúval. Mondjuk, ha egy nagyobb darab fiú lenne az, aki olyan lelki támogatást tudna nyújtani, amire nekem szükségem van, akkor nem érdekelne, hogy macis, vagy nem macis.
2011. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én a normál testalkatú pasikat szeretem, aki nem is kövér, de nem is sovány. De ha választani kellene, akkor inkább a testesebb pasik, mint a vékonyak!
2011. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én 16/L vagyok, és 176 cm, 55 kg, mint te, nekem nem tetszene egy ilyen fiú. (A srác aki nekem tetszik 182 cm és 83 kg, nekem ő az "ideálom"), DE van nagyon sok 16-17 éves barátnőm, akiknek kifejezetten a vékony srácok tetszenek! Szóval biztos találsz olyan lányt, akinek a te alakod fog a legjobban tetszeni, de a lényeg, hogy magadnak tetsszél, szóval ha +20 kg-t akarsz, akkor eddz naponta és egyél egészségesen, ha meg örülsz, hogy vékony vagy, akkor maradj ilyen, ha a csaj meg akar változtatni, az már alapból nem jó.
2011. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

18:35nek!

Nem tudom ki a a justin bieber de a lányosarcú cukifiúkért vannak a lányok mindig annyira megőrülve! Ezt látni nap mint nap! A kigyúrt állatok már nem divat!

2011. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ja, az első voltam!
2011. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!