Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlagos kinézetű férfiak (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos kinézetű férfiak (nem rondák, mert ők csak nemet kapnak), ti hány elutasítás után vonultok vissza a, , csatatérről" pár napra, hétre, esetleg hónapra?

Figyelt kérdés
Én tegnap két nőnél próbálkoztam, egyikre igaz facebookon írtam rá, régen szimpatikus voltam neki, már nem kér belőlem". Másik egy program koordinátora, fiatal szingli lány, átlagos kinézetű. Ő is mondta, hogy bocsi, de nem. Ilyenkor én 2-3 hétre visszavonulok és gyűjtöm az erőt, az önbizalmat. Tudom, hogy 2 nagyon csekély, van helyes haverom aki utcán szólongat le buszállomáson csinos nőket és van hogy egy nap 15-20 nemet is kap, ő csak röhög ezen. Úgyis pasi és másik nap talál magának nőt mindig.
2019. okt. 29. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szánalmas ez a kérdés!
2019. okt. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miként is?
2019. okt. 29. 08:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell visszavonulni, sem másokat figyelgetni, lehet tovább próbálkozni.
2019. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szép lányoknál próbálkozok, mindig visszautasítanak. Ha csúnyáknál, mindig nyert ügyem van.
2019. okt. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam nem az elutasítások száma számít, hanem a "minősége". Mennyire tetszett a lány (külsőre, belsőre), mennyire volt előrehaladott a dolog (beszélgetés, randi, csók...), stb.
2019. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Napi 15-20 nő elküldi.

Azon nem röhögni kellene, hanem sírni.

Meg tükörbe nézni.

2019. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kb úgy néz ki mint Ben Affleck fiatalon, nem hiszem h baj lenne vele. Csak mondjuk az adott nő nem ismerkedni akar.
2019. okt. 29. 10:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én húgomat-aki egyébként már férjes asszony- rengetegszer szólították le utcán, tömegközlekedésen. Volt akinek adott esélyt, de nem volt értelme. Pont ezért nem. Ezek az emberek legtöbbször egy nap, nem csak egy nőt szólítanak le. Gondolva azt, egyszer majdcsak összejön valamelyik.
2019. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!