Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elsőre nem jött el velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elsőre nem jött el velem egy lány randira, de nem koptatott le, nem küldött el a fenébe, akkor van még értelme próbálkozni megpuhítani, beváódni nála, meghódítani?

Figyelt kérdés

2019. szept. 26. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme.
2019. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pomazi73 ***** válasza:
0%
Mindig van értelme
2019. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezermillió oka lehet hogy nem ment el veled az első randira.

Első lehetőség, eleve soha nem is akart.

Akart, de közbejött neki valami (erről nem írtál, hogy már le volt-e fixálva valami és lemondta, vagy eleve elutasított???)

Vagy lefixáltátok az időpontot és utólag rájött nem akar tőled semmit.

Ez a három variáns lehetséges.

Nos ebből a másodiknál van lehetőséged... az elsőnél egyáltalán nem. A Harmadiknál még "magadra beszélheted", de az szerintem nem az igazi..már ha a te szemszögedből nézzük az ügyet.

2019. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nemet mondott a randira az már lekoptatásnak számít, ne zavarjon :D
2019. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez lekoptatás. Ha csak valami miatt nem tudott akkor menni, akkor azt mondta volna, hogy akkor nem, de máskor igen.

Még egy utolsó(!) próbát tehetsz azért, de többet ne.

2019. szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ezermillió oka lehet" - "Ez a három variáns lehetséges."


Elég hamar kimaxoltad azt az ezermillió okot :D

2019. szept. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem ment el?Valami más programja volt?Ha igen akkor még lehet próbálkozni,ha nem,akkor nem akar randizni veled.
2019. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti pár éve beszélgettem vele messengeren, akkor egy idő után nem válaszolt. ma buszon valahogy mellé kerültem, és beszélgettünk, először azon is meglepődtem, hogy normálisan szóba áll velem. direktben nem hívtam meg sehová sem, hogy pl, hétvégén ekkor itt, és itt, ezt szeretném vele csinálni. Csak mondtam, hogy egyszer, ha gondolja segítek neki valamiben, ami valamelyest érdekli, de nem ért hozzá. Erre nem mondott se konkrétan igent, se nemet. Esetleg erre rákérdezek konkrétabban.
2019. szept. 26. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!