Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a nő, akivel randiztok patkányokat tart?

Figyelt kérdés

Jelenleg 3 patkányom van.Zárt ketrecben vannak elhelyezve,rendszeresen takarítom,szóval nem büdösek.Szelídek,szobatiszták és trükköket is tudnak.Nappaliban szoktak szabadon mászkálni,játszani vagy csak simán a zsebembe bújnak.


Mennyire zavaró? Mit szólnátok?



2019. okt. 29. 09:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Van két megtermett macskám... :D
2019. okt. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
27%
😳
2019. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Engem egyáltalán nem zavar de nekem is van állatom
2019. okt. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

Első barátnőmnek volt kettő. Cukik voltak. Csaj barátomnak szintén van. Szerintem semmi baj nincs velük.

Az ilyen patkány méretű csivava-pincsi stb. kutyáktól viszont a hányinger kerülget. Egy olyan nemes állat mint a farkas, hogy korcsosulhat el így.

2019. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%
Szeretem az állatokat, de ez a fúj kategória.
2019. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
olvastam, hogy japánban genetikailag feltalálták a patkányembert. szóval nemsoká randizni is lehet majd velük.
2019. okt. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%

A legkevésbbé sem zavarna, biztosan imádnám őket, mert minden állatot szeretek!

35F

2019. okt. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt egy szép nő, gyógyszerész, 29 éves, felmentem hozzá, 2 nagy hatalmas kutya bent a lakásba, egész éjjel ugattak, egyik be is jött és felugrott az ágyba éjszaka. Na én azt nem bírnám sokáig. A patkány lehet jobb, ha nem szabadon kószálnak.
2019. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%
Biztos tiszták, egészségesek, de nekem a patkány valami vírushordozó fertőre emlékeztet szóval undorodnék, de ez csak én vagyok.
2019. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%

Volt már ilyen, megsimogattam őket.

A szekrényben egy zokniban tartott vibrátor ami anyucival közös, az felhuzta a szemöldököm.

2019. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!