Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találta már meg valaki élete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találta már meg valaki élete szerelmét a Tinderen?

Figyelt kérdés
Komoly a kérdés, és inkább storytime/közvéleménykutatás jellegű, mert kíváncsi vagyok, hogy rajtam kívül van-e más szerencsés :D
2019. okt. 29. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Most komolyan idejöttél dicsekedni?
2019. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem gyorsan menj el lottózni, mert az 5-ös találatra nagyobb az esély, mint a Tinder, vagy Badoo-n történő sikeres randikra!

Ez most komoly...

2019. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Jelen. Nem nagy sztori, matcheltünk, elkezdtünk beszélgetni, akit nagyon élveztünk, aztán engem letiltott a Tinder, mert az egyik képem egy mém volt és ez neki nem fért bele. Nem is tudtam visszaregelni. Ez úgy nézett ki, hogy be tudtam lépni, de hiába írtam neki, nem kapta meg az üzenetem, csak azt láttam, amit ő ír nekem... Végül feladtam. Aztán az egyik képemet, amin én voltam az adatlapomon, lescreenshotolta és rákeresett Google képeken, így talált meg instán. Ekkorra visszaregisztráltam anyukám telefonszámával (:D) és elkezdtem izomból pörgetni a profilokat a megadott távolsággal és korral, hogy újra matcheljünk... Végül estefelé néztem az instát és ott láttam, hogy írt. Onnantól pedig alakult minden, éjszakákba hajló beszélgetésekkel Facebookon, majd élőben.

Januárban lesz egy éve, hogy ismerjük egymást, nyár óta együtt is élünk. :)

2019. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Igen, én.
2019. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ajjajj, valakiknek savanyú a 🍇... 😝


#3, #4 köszi a választ, imádom az ilyen sztorikat olvasni és sok boldogságot 😁

2019. okt. 30. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!