Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatóak azok a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatóak azok a lányok, akiket még érdeklik a romantikus (messze nem nyálas) huszonéves pasasok, de akik imádnak, kirandulni is és utazni? Mondjátok ezek a lányok manapság hol vannak?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok a válaszokra,mert én nem igazán találok már lassan normális ,hűséges lányokat..
2010. júl. 17. 21:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

itt vagyok

csak nincs pénzem utazni

2010. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
17. ker
2010. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Pesti vagyok,mondjuk érdeklődésnek szántam volna,hol találhatóak:) De látom a neten van többségük..:)
2010. júl. 17. 21:13
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen lányok már csak óvatosan merészkednek elő, mert az ilyen fiúk is mélyen el vannak rejtőzve.... :)
2010. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Vannak még ilyen lányok, de már inkább 30 évesek, vagy idősebbek.
2010. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hát nem lenne baj,ha fiatalabb korban is lenne ilyen..:) Még nem feltétlenül szeretnék családot..:) De nem az az elzarkozó tipus vagyok:)
2010. júl. 17. 21:26
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen lányt keresek, akinek a hétvégi kimozdulást nem a disco jelenti! F25
2010. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
látom nem vagyok egyedül..nem csak én keresnék ilyen lányt..
2010. júl. 17. 21:36
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani,de nem Pesten az biztos.... főleg nem azok akik a panel dzsungelben nőttek fel,azok a nők soha nem fognak a szabadba,természetbe járni,mert nem abban nőttek fel,nem feltétlenül igénylik.Az ilyen nők nem tudják mi az IGAZI élet..:) Mellesleg én is nő vagyok (bár nekem van párom) én relatíve vidéken élek (Pest melletti városkában).

Az ilyen lelkületű lányokat nehogy disco-ban kezd el keresni,mert szórakozóhelyen ritka,hogy ilyen lányra bukkanj!!Olyan helyen próbálj meg ismerkedni ilyen utazós-kirándulós beállítottságú lányokkal akik ilyen vagy effajta körökben mozognak. Mondjuk egy csendesebb helyen. Én személy szerint huszon éves vagyok,imádok utazni,kirándulni és motorozni!Ha tehetném egész életemben csak utaznék.

Próbáld meg a társkeresőket,ott sok mindent belehet állítani.

Ja! és a legfontosabb!Nem mindig azokhoz a csajokhoz kell odamenni kezdeményezni akiknek feszül a formás fenekén a sztreccs farmer,mert a pasik többségének ez jön be (bocsi a kivételeknek)....,mert vannak ilyen lányok akik 2 értelmes mondatot nem tudnak kinyögni és belül tök üres emberek ezek a cicababák... azok is jó emberek akik nem néznek úgy ki,mint egy címlaplány.Na az ilyen lányokhoz kell odamenni akiben van egy kis természetesség és nem az a legfontosabb neki,hogy jajj meg ne lássák smink nélkül.Talán egy olyan lányban találod meg az igazit akit először le sem szólítanál magadtól,de próba szerencse.Nem mindig a legfeltűnőbb csajok a legértékesebbek... Én is így vagyok együtt a párommal,hogy először nem jött be aztán barátságból szerelem,de azt hiszem ez volt életem legjobb választása :).

Sok szerencsét!

2010. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%
szerintem nem feltétlen zárja ki egymást a város-természet dolog. világ életemben városban éltem, bár nem pesten, mellette, de skat jártam fel. sőt, még hozzátenném hogy az sem zárja ki egymást hogy szórakozóhelyre is jr valaki... én is járok. nem minden hétvégén, de előfordul, és szeretem. az is kell. nem jelenti azt hogy abszolút aszfalthoznőtt lélektelen ember vagyok, szeretem a természetben sétákat, utazni sajnos nincs pénzem, de szeretném azt is, és romantikus alkat vagyok... persze zaért van igazság benne: egy diszkoban kevesebb olyan nőt találsz akit te keresel. a netes ismerkedéssel is vigyázz, lehet nagyon csúnya vége a dolognak... nem mindenki az aminek mutatja magát.
2010. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!