Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatóak azok a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatóak azok a lányok, akiket még érdeklik a romantikus, hűséges, NORMális, utazni szerető huszonéves pasasok, de akik imádnak, kirandulni is és utazni? Mondjátok ezek a lányok manapság hol vannak?

Figyelt kérdés
Várom a választ hol várhatóak
2010. júl. 30. 02:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Leszólítod az első szembejövő jó csajt és elmondod neki,hogy imádsz utazni,most is van két jegyed a Seychelle-Szigetekre és van-e kedve veled menni.1 óra alatt találsz jelentkezőt garantálom:).
2010. júl. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Jaj de utálom az olyan pasikat, akik idejönnek rinyálni, mert képtelenek ismerkedni. Tele van az ország normális lányokkal, csak a rózsaszín cicababákon is tovább kéne látni...érdekes nekem a barátikörömben legalább 10 egyedülálló szép és értelmes lány van és ezek csak a barátok. Hát mit ne mondjak, elég béna vagy öcsi!
2010. júl. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Rengeteg ilyen normális és helyes csaj van akinek bejönnél,csak az a gond hogy ti férfiak mind csak a cicababákat veszitek észre először:-(((

azok is szeretnek utazgatni,de azok nem a szabadba és az erdőbe,hanem szállodákbamés külföldre.

Nektek kéne csak jobban körülnézni.

sok sikert

2010. júl. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kinézel valahogy?(Nem feltétlenül adonisz, de nem is bányarém, és persze ápolt.) Intelligens vagy? Van humorod? Lehet veled beszélgetni? Nem vagy impotens, vagy 5másodperces gyorstüzelő? Tiszteled a nőket? Ha ez mind megvan, akkor nem hiszem, hogy nem találsz...
2010. júl. 30. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Itt vagyok én. Csak sajna egyszemélyes a szívem. És már van utasa.
2010. júl. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én pl párt keresek.. de én sem találok normális fiút. :S Ha gondolod, írj privit:):) jaa és a korod is írd le:D
2010. júl. 30. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

3:51es vagyok

hát igen én is foglalt 2 gyerekes boldog házasságban...

Én annó egy társkereső oldalra írtam időtöltés poén szinten,aztán lám mi lett belőle 5 éve tart,és 2éve házasok vagyunk..akkor lett vége egy 4és fél éves gyerekkortól tartó kapcsolatnak,és úgy gondoltam úgyse találok senki normálisat pláne nem így ismerkedve,aztán kicsit komoly lett a dolog..persze közben sok hülyével is irogattunk de tényleg csak poénnak időtöltésnek indult az egész.

Én javasolni tudom hogy keress ilyen oldalakon ki tudja,bár ne higgy el mindent amit ott írnak,ugyanakkor vannak elég rendes csajok fiúk...nem lehetetlen,aztán majd a személyes találkozó a döntő.

Sok sikert!

2010. júl. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek:Oké ment a privi levél:)Megkaptad?
2010. júl. 30. 04:57
 9/16 anonim ***** válasza:

ezt annak a pár válaszolónak, akik azt mondták hogy a pasik csak a plázacicákat veszik észre mindenhol:


hát igen :D

még szép hogy őket vesszük észre először, mert annyira sokan vannak már, hogy lehetetlen azokat látni, akik hátul állnak :D


F/16

2010. júl. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tényleg nincsenek mér ilyen lányok? Nem találok ilyet..
2010. júl. 30. 06:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!