Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Attól hogy külsöre nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól hogy külsöre nem vagyok az "ideálja" és az anyagi helyzetünk is külömbözö még müködhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Neki a vékony,szép arcú nök tetszenek,én olyan egyszerü, átlagos vagyok,anyagilag is jobban áll mint én.

Viszont emberileg nagyon jól elvagyunk,a személyiségem megfogta és szeretné megpróbálni ezt mondta.

Én is nagyon szeretném,de félek hogy kevés leszek neki.

Ki mit csinálna?


2019. nov. 4. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig működhet. De csupán a személyiség, meg az hogy emberileg jól elvagytok, nem fog összetartani egy kapcsolatot. Ha talál olyat aki külsőre is vonzza, és anyagilag is közel egy szinten vannak, le fog lépni.
2019. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Örülj a szerencsédnek. Ha egy öreg csóró faxra vágysz írhatsz. Lehet nekem nem leszel kevés
2019. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy az anyagiakat mindig fel kell hozni...hihetetlen!

Ő mondta, hogy milyen nő az esete? Alapjáraton nem lenne ezzel a felállással gond. De ez a hülyeség, hogy megpróbálná, nekem nem valami szívmelengetően hangzik. Valaki vagy akár engem úgy ahogy vagyok, vagy hagyjuk különben hagyjuk egymást békén.

2019. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha külsőleg nem vagy az idealja azt engedd el, nem fog működni
2019. nov. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!