Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiúk egyszer csak el tűnnek?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy fiúval , akivel nagyon jól kijöttünk, ő is kedvelt engem , minden nap találkoztunk . Most meg pàr napja semmi jel,irtam neki és meg sem nézi. Pedig a barátja is beszélt vele és csak jókat mondott rólam neki. Nem értem miért van ez.

2019. okt. 25. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudom, előítéletes vagyok, de az írásképedről (el tűnnek, irtam, hiányzó vagy felesleges szóközök) beugrik egy bizonyos karakter és azt kell mondjam, valószínűnek látom, hogy csak hülyít, esetleg te látsz bele olyat amit nem kellene.


Írnék valami pozitívumot is, de nem tudok. Bocsesz.

2019. okt. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jason nyomozó vagyok a társam black ügynök.

Mikor tünt el a barátja?

Voltak neki ellenségei?

Kérem ne sírjon , megfogjuk találni.

2019. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Mégsem akar tőled semmit. Ennek 1000 oka lehet. Talált valaki mást, aki jobban érdekli, vagy rájött, hogy hidegen hagyod, stb. Bármi....

(Jártam így... Mikor magukra maradtak, felbukkantak. Na akkor kell őket elhajtani a g€¢¡be(

2019. okt. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vazze, én is pont ezt akartam kérdezni a nőkkel kapcsolatban.
2019. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert másik bolygóról származunk. Erre a Földre csak benéztünk, hogy tanulmányozzuk a nőstényeket, de kiderült, hogy rossz bolygóra jöttünk, mert a jelenlegi állapot javíthatatlan.

Ezért ha tévedünk mihamarabb visszamegyünk a saját bolygónkra.

2019. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!