Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasim lesz a tesi tanárom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim lesz a tesi tanárom, mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
17/L vagyok és lassan 1 hónapja járok egy 23 éves sráccal, aki testneveléstanárnak tanult, most végzett. Az a gond, hogy abban az iskolában fog tesit tanítani, ahol én tanulok. Mivel az én tanárom helyére érkezik, ezért valószínűnek tartom, hogy engem is kell majd tanítania. Ilyenkor mit kell tenni? Titkolni a kapcsolatot, vagy szólni?
2010. júl. 17. 22:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Hát én nem tartanám jó ötletnek ha szólnátok róla. Lehet még az állásába is kerülhet, meg mindenki rajtatok csámcsogna :-( ELtikolni meg nem egyszerű dolog és nagyon is rossz egyben. Nehéz döntés, de szerintem maradjon köztetek. Gondolom lassan úgyis elmész abból a suliból :-(
2010. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
uhh,nem irigyellek.de szerintem is tartsátok titokban,mindenképpen!
2010. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

Titkolni! Mindenképp, mert gondolkodás nélkül, páros lábbal rúgják ki amint kiderül, és utána akkor már máshol sem nagyon lesz belőle többé tanár.

Neked ezzel szemben már csak egy éved van, és heti egy-két alkalommal kell csak úgy csinálnotok mintha.

(A barátnők se tudjanak róla ha lehet, SŐT ŐK FŐLEG NE)

2010. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem szóljatok előtte, mondjátok el a helyzetet, h szülők is tudnak a kapcsolatról, nem megront majd, stb, akkor nem lehet baj.

Érdekes helyzet;)

Kalappal:)

2010. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
81%
Mi is ezen gondolkodtunk, hogy titokban tartjuk, de néhányan már tudnak a kapcsolatunkról. Szerintem biztosan lenne 1-2 rosszakaró, aki kereszbe tenne...
2010. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
81%

Előző vagyok

Mi is ugyanebben a helyzetben vagyunk, csak nem tesitanár a barátom.

2010. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
46%

Az a hozzászóló vagyok, aki azt javasoltam, hogy mondjátok el.

Próbáltam utánakeresni:

[link]


Ám azért javasoltam a tiszta utat, mert tudom, hogy a titkok, amit ennyire titokban kellene tartani, nagyon könnyen kiderülnek. A barátnőid az osztályban pedig biztosan már ismerik a sztorit és a barátodat is. Így szerintem elkerülhetetlen és ha így tudja meg pl az igazgató, az nagyobb gáz.

2010. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Hmm, én meg azt írtam mindenképp titkoljátok, de ha jobban belegondolok lehet hogy tényleg jobban jártok ha előre tisztázzátok. Jelenleg tud rólatok bárki is? Mert akkor már gyakorlatilag mindegy.
2010. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%
Szertár......
2010. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
vigyázz nehogy az ágyba visszakérje az órai anyagot:
2010. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!