Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasim lesz a tesi tanárom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim lesz a tesi tanárom, mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
17/L vagyok és lassan 1 hónapja járok egy 23 éves sráccal, aki testneveléstanárnak tanult, most végzett. Az a gond, hogy abban az iskolában fog tesit tanítani, ahol én tanulok. Mivel az én tanárom helyére érkezik, ezért valószínűnek tartom, hogy engem is kell majd tanítania. Ilyenkor mit kell tenni? Titkolni a kapcsolatot, vagy szólni?
2010. júl. 17. 22:17
1 2 3
 21/30 BlacktigerXXX ***** válasza:
37%
az előző vok, és közben beírtak, szóval az előzőben írtam hogy az előző, vok, valójában az előző előtti. :D:D:D
2010. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
36%
A kérdező nagyon biztosra mondta hogy nem hülye, akkor csak meg tudja különböztetni legalább a százalékunkat, nemde?
2010. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ja, nem is, az egy másik kérdező volt, bocsi. Ettől függetlenül 60=/=78
2010. júl. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

semmit

ha a osztálytársaid nemtudják akk ne csináljatok úgy mintha barát és barátnő lennétek

ha tudják akk se az ilyesmit ő fogja jobban megszívni biztos lesz egy tanár aki ezt rossz szemmel nézi

2010. júl. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az a megoldás, hogy az igazgatóval megbeszélitek és akkor talán tud segíteni, mert ha évközben a fülébe jut, akkor ki tudja hogy változhat meg a pletyka. Lehet, hogy a rossz pletykák végül odáig fajulnak, hogy te csavartad az ujjaid közé év közben, hogy jobb jegyet kapj vagy bármi más. Jobb ezt előbb tisztázni és egyből tudni, hogy mi lesz a jövőben és hogy, minthogy évközben abban reménykedni, hogy nem rugják ki páros lábbal vagy nem vádolják meg valami nagyon rosszal. Az igazgatók értékelni szokták, ha az ilyet előre megbeszélik velük.
2010. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
15%
ha nem kürtöleted volna ki az oszt társaidnak nem lenne bajod. igy szopizol ö is meg te is. ö nem kapja meg az állást és neked meg lelkiismeret furdaládos lesz és meg is érdemnled!
2010. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
78%
hát lustálkodni semmiképp sem szabad a tesiórán:D viszont legálisan flörtölhetsz vele:D
2010. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
"Jegyezzétek" el egymást a nyáron. A barátod mondja azt a sulidban, hogy van egy menyasszonya, aki a sulitokba jár,és kérje, hogy ne abban az osztályban tanítson. Ezt meg kell értenie az iskola vezetésének, mert még azelőtt jött össze veled, hogy egyáltalán taníthatott volna téged. Eleve még nem volt a suli tanárja amikor megismert téged.
2010. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ez nagyon CIKI!!!!!
2010. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ennek sehogy se lesz jó vége..:S Akár tisztázzátok akár nem, mert attól még hogy elmondjátok az igazgatónak (bár a mi igazgatónk secperc alatt kitiltaná 50 kmes körzetből a pasit még így is..) de biztos hogy pletykálnának rólatok. Ha pedig az igazgató olyanokat hall hogy kamatyoltatok a wc-ben, akár igaz akár nem, biztosra veheted hogy cselekedni fog..
2010. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!