Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon ciki ha azért kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha azért kellett haza jönnöm randirol mert nagyon álmos lettem?

Figyelt kérdés

Már majdnem elaludtam ülve de ez mind azért van mert nem aludtam egész éjszaka semmit annyira izgultam vártam a randit hogy milyen lesz. Én soha nem tudok aludni ha izgulok

Első randi volt

20 éves vagyok


2019. nov. 6. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a csaj?

Izgalmas lehetett:)

2019. nov. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
:) ez de aranyos :) sztem mond meg neki
2019. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok a csaj
2019. nov. 6. 23:00
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Már ne is haragudj, de ez nagyon gáz. Sokat jelenthetett neked az a randi, ha inkább hazamentél aludni...
2019. nov. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. De ne lepődj meg, ha azt hiszi, csak lekoptattad
2019. nov. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Akkor számítana annak, ha férfi lennél.
2019. nov. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tök aranyos. :)


Én férfiként a B oldalon is tökre izgulok, ha randira kell menni. (Mindent túlagyalok) Az igaz, hogy én nem a bealvós, hanem inkább a szófo*ó verzió vagyok. 😅


De mindenképpen kommunikáld le vele őszintén, az a tuti. :)

Gúdlákk :)

41F

2019. nov. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!