Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjak le egy randit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjak le egy randit annélkül h megsérteném?

Figyelt kérdés
Tinderen megismerkedtem egy sráccal. Aranyos és normális de egy nap utána már édesemnek szólít és nagyon nyálas neg ijesztő az ahogyan folyton minden órában azt kérdezi kivel vagyok, hol és mit csinálok. De nem akarom ezzel megbántani se. Ilyen kamu kifogásokat meg nem akarok mondani neki de szeretném éreztetni h nekem ez nagyon sok már.. 22/N

2019. nov. 11. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan mind Meg neki, hogz szàmodra sok az Amit müvel. Persze nem fog jól esni neki eleinte, de jobb mint kitalálni valami szöveget.
2019. nov. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem tök mind1, úgyis csak tinderezel. Ott mindennap 100 pasival kavarhatsz, gondolom mennyit küldtél már el, meg beszéd nélkül is ghostoltál.
2019. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Bocs, mégse.
2019. nov. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így is úgy is megsértődik, szóval őszintén mondd meg, hogy nem tetszik a viselkedése, hanyagolnad a randit. Vagy inkább csak simán azt mondod, hogy nem illeték össze. A leírtak alapján úgyis hisztizni fog, legegyszerűbb ha letiltod.
2019. nov. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Pont, hogy az igazat kéne. Mert tudna belőle tanulni. Vegye észre mit művel. Ha soha senki nem teszi helyre őt akkor hogyan fejlődjön? És ha akar sértődjön meg a saját hülyeségén.
2019. nov. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is mondd meg neki, hogy ez sok, és bocs, de neked nem jön be. Az a legkevesebb, amit megtehetsz érte, hogy hagyod tanulni belőle.


Ha van esze, megköszöni. Ha nincs, akkor elkezd bunkózni, akkor meg már letilthatod minden további magyarázkodás nélkül.

2019. nov. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!