Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti találkoznátok vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoznátok vele?

Figyelt kérdés

Egy játékban (Legaue of Legends) megismerkedtem egy arab fiúval, 21 éves és egyetemre jár Angliában. Decemberben jönne egy pár napos látogatásra Budapestre, és fölhozta, hogy találkozzunk. Bejelöltünk egymást facebookon, és beszélgettünk is ott már, meg már egy éve együtt játszunk. Mégis van bennem egy kis fenntartás a találkozással kapcsolatban, anyukám is mondta, hogy felejtsem el, az arab férfiak veszélyesek. Nem tudom mennyire bízhatok benne, viszont másrészről meg szívesen megismerném. A beszélgetés alapján rendes, normális fiú. Ti mit tennétek? Találkoznátok vele vagy inkább nem? Szerintetek is veszélyes lehet?

L/18


2019. nov. 14. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Európait nem találsz?
2019. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Valami bekamerázott kávézóban, és legyen a közelben családtag. A terrorista ne tudja hogy apád elkísér, aztán meglátjátok mi sül ki belőle.

Ha bevándorló akkor lehet kattos, ha ott nőtt fel akkor megvan az esély rá hogy szocializálódott. Viszont nagyon büdösek... Kivétel nélkül

2019. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem veszélyes, de én semmi pénzért sem randiznék vagy jönnék össze arabbal.
2019. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én simán. De persze olyan helyen, ahol nem csak kettesben vagytok. Nem gondolnám, hogy csak azért, mert arab, rögtön veszélyes meg terrorista. Főleg, hogy Angliában tanul....
2019. nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!