Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért áll neki mindig fel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áll neki mindig fel? Engem ez zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Randizok egy pasival és neki látom hogy mindig áll. Ő meg még húz magához ölelget. Én szűz vagyok. ő az első akivel Randizok nekem ez fura
2019. nov. 14. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha meg nem állna fel rád, akkor meg azon hisztiznél, ebben biztos vagyok...
2019. nov. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Micsoda katasztrófa, más meg örülne neki.
2019. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Majd ha nem leszel szűz, nem zavar.
2019. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Zavar hogy nőnek lát? Hogy a külsőddel felizgatod? Hogy vágyik rád?

Ennél jobb nem is kell. Közöld vele finoman hogy lassan haladjatok, mert szűz vagy, legyen türelmes. Ennyi. Ezt meg fogd fel bóknak. Nekünk mindig áll ha tetszik a kiszemelt nő! :D

2019. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Hat szerintem ha szuz ha nem valaki, akkr is orulnie kene hogy valaki kivanja, egonak jot tesz mindenkepp, dehat van akit zavar.
2019. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Olyan nevetséges ez az állati szint. A teremtés koronái, és ha tetszik, amit látnak, áll a kis farkincájuk. Szerintem nem undorító, inkább rohadt vicces. Nem olyan flörtösen vicceske, olyan amerikai pitésen gázosan vicces. Ha belegondolsz, hihetetlen, hogy szabadon járkálhatnak. 😃😃😃
2019. nov. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

#6

+1.

És az ilyen pasik, akik nyilvános helyen, első randis szitukon álló farokkal mászkálnak, na ők azok a tipikus egy perc alatt elélvezősek, mert semmi önkontrolljuk.

2019. nov. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És ha t×nrúgnád, akkor is ez lenne?
2019. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!