Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 év körüli lányok! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüli lányok! Nektek bejön egy 40 év körüli pasi?

Figyelt kérdés
A testvérem 42 éves de chatelget 18-25 lányokkal. Ennek lehet esélye?
2019. nov. 17. 23:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%
Próbálok 40 éves fejjel gondolkodni. Hát akar a f**zom a huszonévesek problémájával foglalkozni, örülök, hogy túl vagyok rajta és nem kell azon az életszínvonalon meg életszakasszal kínlódnom többet. Akarna a halál visszatérni a dedóba, ahol sem normális karriere nincs az embernek, jóformán normális otthona sem, megtakarítása alig, szakmája alig, a szülők jóformán a nyakában, nem teljesen független, csapong, nem ismeri a határait, elcseszi az erőforrásait, minden lehetőség után kap és félévente máshol él... Na, ez vagyok én. Alig várom, hogy túllegyek ezen a korszakon és soha többé nem akarok ilyen emberek mellett vacakolni, ilyen egy szar helyzetben. Nagyon a padlón kell lenji ahhoz, hogy valaki a nyakába akarjon varrni egy ilyen koloncot. Sokkal szimpatikusabb nekem egy korombeli, akivel együtt találgatunk és álmodozunk, nem pedig felkarol, istápol vagy egyenesen visszasüllyed 20 évet. Ez van.
2019. nov. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
24%
#23: te egy idős PASI vagy. Fiatal lány nem ír így.
2019. nov. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
33%
Bocs, nem #23, hanem #9.
2019. nov. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%

9. "Tudják hogy működik a láncfűrész." - hát ennek nem sok köze van a boldog párkapcsolathoz.

Max. Egy pszichopata csajnak imponálna :D

2019. nov. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
39%
3: 10-35%-uknak.
2019. nov. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
94%
Álszentség lenne azt írni, hogy fujj fujj, nem tetszik egyik sem. El kell ismerni, hogy a középkorú korosztályban is van sok vonzó és szimpatikus férfi. Ennek ellenére viszont nem kezdenék ennyivel idősebb férfival, elsősorban hozzám hasonló korúval és helyzetűvel tervezek.
2019. nov. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Én már a húszas éveim végén vagyok, de nekem még így sem kellene egy 40-es pasi. De amúgy vannak olyan nők, akik buknak az ilyesmire, szóval nem elképzelhetetlen. A minőség mindkét oldalról már teljesen más kérdés.


9-es: te pedig jó nagy barom vagy. Egyrészt: 50 kilós pici nőként még én is meg tudom csinálni ezek nagy részét, nem varázslat. Nem kell hozzá se férfinak, se mágusnak lenni. Másrészt: és akkor mi van, ha valaki nem ért ezekhez? Ma már mindenhez lehet szakembert hívni, nem fogsz sötétben, villany nélkül meghalni. Baromira nem érdekel, ha párom egy villanykörtét nem tud kicserélni, ha cserében jó társaság, támogat a mélypontjaimon, kiáll mellettem, motivál, és úgy összességében jól kiegészítjük egymást.

A katonaságot meg hagyjuk már... Elég sok volt katonával beszéltem, és nevetségesnek tartják. Semmi olyan plusz pozitívat nem ad, amit ne lehetne más területen megtanulni. Aki még sz*r alak, az az is marad.

2019. nov. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
38%
Na, lehet lepontozni, de igen, simán. Nem gondolok a jövőre, sem gyereket, sem férjet nem akarok, így simán benne vagyok. Aztán tart, ameddig tart. Viszont jellemzően nem az olyanok jönnek be, akik a “tesójuk” nevében írkál gyakorira, meg még a chates ismerkedésnél tart. Tehát első körben növessz tököt. Nem hiszem, hogy ilyen mentalitással neked sok esélyed lenne, bárhány éves is az illető. (Privit nem kérek)
2019. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

9: Nem ezekért létesít az ember párkapcsolatot, hanem a gyengédségért, szerelemért.

Lassan 50 éves vagyok, én is pici nő, de még életemben nem kerültem olyan szituba, hogy láncfűrészre lett volna szükségem. És mit tennék, ha lenne ilyen szitu? Elmennék a Praktikerbe vagy hívnám a lakásszolgálatot. Ennyi.

Ettől igazi férfi egy férfi, hogy el tud menni a Praktikerbe vagy ki tudja hívni a lakásszolgálatot? :)

2019. nov. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert idősek hozzám. Apa korosztálya. És a fiatalok vonzóbbak külsőre is.

22/L

2019. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!