Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a munkahelyemen tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a munkahelyemen tetszik egy lány és úgy látom, h én is neki, akkor mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Elég visszahúzódó, látom rajta, h sokszor zavarban van. Nem tudom, h mi a legjobb megoldás, mert a munkahely az elég durva közeg, mindenki mindenki háta mögött beszél össze-vissza. Még csak annyi történt,h sokat beszélgettünk, de már így is elkezdődtek a találgatások, h mi lehet köztünk. Nem tudom, h őt ez mennyire zavarja. Én szeretnék finoman közeledni hozzá, csak nem tudom, h neki hogy lenne a legjobb, mert ugye sokan úgy vannak vele,h munkatársat nem választanak párnak.
2018. nov. 5. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Na tessék! Ugyanebben a helyzetben vagyok, csak lanyként. Fél éve dolgozom a cegnel, es azt tunt fel az elejen, hogy a srac mindig bamul... Honapokig ment ez, majd elkezdtunk egyutt kajalni jarni (persze nem kettesben, hanem tarsasagban), majd egyre kozelebb kerultunk, neha mar odajott beszelgetni, parszor hivott, hogy menjunk egyutt haza. Nagyon zavarban voltam, ezt ő is tuti latta. Beszeltem a kozvetlen fonokommel errol, eloszor csak baratkent, de utana kiemelte, hogy semmi gond nem lenne ezzel a cégnél sem, ha valami esetleg alakulna koztunk. Szerintem neked is beszelned kene errol valakivel akiben megbizol, es talan ott sem zavarna senkit a dolog. Nade: ha a lanynak tenyleg tetszel, (marpedig a zavartsag arra utal ugy mint nalam... :D Sose szoktam dadogni, de mikor ezzel a sraccal kettesben voltam 1-2 alkalommal elofordult. Katasztrofa :'D) hidd el nem masok velemenyevel fog foglalkozni, mikor elhivod valahova, hanem azonnal igent mond es oromeben majd kiugrik a bőréből. Legalabbis nalam ez volt. Múlthéten random odajott hozzam, hogy elmennék-e vele setalni. Kopni nyelni nem tudtam, levert a víz, de nagynehezen kiboktem egy igent... Azota beszeltuk hogy elmegyunk teniszezni stb, viszont tegnap rámirt facebookon, hogy mi ujsag es hogy vagyok, de azota sem valaszolt, pedig latta... Nem is ertem minek irt ram, ha nem valaszol. Na mindegy, gondoltam megosztom veled ezt a kis szosszenetet, ha már egy cipoben evezunk. Es hivd csak el a csajszit, akar munkaidoben kavezni, sutizni, barhova :)) Ha fele annyira tetszel neki, mint nekem a srac akirol meseltem, nyert ugyed van.
2018. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod!

Hát ennél a lánynál már az első percben megvolt a szikra, eleinte mondjuk nem kedveltük egymást, de aztán valahogy jobban megismekedtünk és elkezdtünk szimpatizálni. Sokat mosolyog, mélyen a szemembe néz, kérdezget, bókol, kedves velem. Néha meg észre sem vesz,egész nap rám se néz, szóval elég kiszámíthatatlan, de biztos vagyok benne, h felkavarja őt ha a közelében vagyok. :-)

Drukkolok nektek is, ne aggódj, ha nem válaszol rögtön, fb.-n mi sem szoktunk olyan aktívan levelezni.

2018. nov. 5. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek mind jo jelek, lehet neha azert hanyagol, mert ugy erzi te is hanyagolod. Sokszor en is szomoru voltam, mikor hosszabb ideig oda se jott hozzam. Plane, hogy mar ezer eve elhivhatott volna randizni, de nem tette. Ezek negativ erzeseket valtanak ki az emberbol, lehet a lány is arra var már reg, hogy vegre elhivd, es orlodik magaban, hogy vajon tényleg akarsz-e tole valamit.


Hát ez nem nyugtat meg, ha az ő szandekai is komolyak lennének nem hiszem, hogy egy egesz napig hagyná a levegőben logni a válaszom.


Nagyon szurkolok nektek, es megirhatnad hogy sikerult a randi (tuti szuper lesz :) )

2018. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megírom, azt nem tudom még, h pontosan mikor fogom elhívni, de ha legközelebb adódik egy oylan spontán alkalom, h kettesben leszünk, akkor mindenképp megteszem. Ha ez nem jön össze pár héten belül, akkor bánom is én, odamegyek hozzá és félrehívom.
2018. nov. 5. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!