Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-40 közti nők, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 közti nők, ti hogy reaģálnátok erre?

Figyelt kérdés
Jóképű, intelligens férfi vagyok, most szingli, előbb-utóbb biztos lesz nő is. De.. meguntam az őszülő hajat, festve van. Jól néz ki különben. Kérdés, mit szólnátok hozzá, ha kiderülne, hogy a pasitok festi a haját? Lehet ez esetleg kizáró ok nálatok, vagy nem lényeges?
2019. nov. 22. 12:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bevallanám, hogy nálam is lapul festék alatt 1-2 ősz hajszál.

Nem kizáró ok egyébként.

2019. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar.
2019. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Őszintén engem az sem zavarna, ha tök másra festené a haját. Benedict Cumberbatch szerintem ezerszer szexibb a festett fekete hajával, mint az eredeti vörössel.


Maga az is vonzó, hogy tükörbe nézett, neki nem tetszett valami, és változtatott. Nem várt egy nőre, hogy gatyába rázza.

2019. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha nagyon természetellenes nem jönne be. Ha mondjuk eredetileg is barna,és barnára festi,talán.

De hozzáteszem, nekem is b..s ha egy pasi festi a haját. Egy bizonyos kor után természetes az őszülés.

A kérdésre koncentrálva...

2019. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha termeszetes hatasu, miert ne? Mondjuk ne az az Aradszky-fele, parojaszeru....

Amugy az oszulo haj is lehet szexi.

2019. nov. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!