Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit nem vennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit nem vennétek rossz néven vagy hogyan reagálnátok rá? Nagyon nyomulos lenne? Mit mondjak?

Figyelt kérdés
Van egy lány pár utcára lakik, látásból már biztos látott sokszor jöttünk együtt busszal stb haza, de még egyszer sem beszéltem vele, viszont nagyon bejon mit kellene mondanom neki? Nagyon rámenős lenne ha oda mennék mondanám "szia láttalak már párszor és nagyon szívesen megismernélek, lenne kedved valamikor elmenni valamerre?" ti hogyan reagálnátok? 20/F és nem azzal van bajom hogy oda menjek, csak nem tudom mit mondjak.

2019. júl. 2. 09:10
1 2
 1/18 Halmai Annamária ***** válasza:
Köszönni szoktál neki?
2019. júl. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1-2x köszöntem amikor egyedül volt de általában társaságban barátnőivel láttam.
2019. júl. 2. 09:18
 3/18 A kérdező kommentje:
Szüleim ismerik az apját, stb
2019. júl. 2. 09:18
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így letámadni a tömegközlekedésen mikor esetleg 8 óra munka után büdösen már csak haza akarna érni az ágyába,nem szerencsés. Én tuti nem díjaznám. Ez a "szívesen megismernélek" egy red flag,minden nyomuló pasi ezzel kezdi,de sose derül ki mi alapján ismerne meg. Mert rámnézett? Akkor akarjon szívesen megismerni ha nem csak a külsőm érdekli és esetleg beszélt már velem 1 mondatot is. Ne az legyen már az első mondat amit beszélünk hogy azonnal fel akar szedni ismeretlenül.. "Valamikor valamerre"..fogom a fejem. Ez így halálosan komolytalannak és töketlennek tűnik. Inkább akkor már "Lenne kedved eljönni jövőhéten egy kávéra mondjuk hétvégén?" Ha nem adsz meg időpontot,ráadásul belátható időn belülit, 90% hogy semmi nem lesz belőle. Olvastam egyszer egy cikkben.


Először mondjuk ülj le mellé,kezdd azzal. Ha nem pattan fel azonnal, akkor valahogy elegyedj szóba vele. Ne az legyen az első mondatod hogy jóaseggedkőkóla hanem ismerd meg. Ha kiderül hogy van pasija a beszélgetésből,megúsztál egy leégést/csalódást. Ha jó a beszélgetés,elkísérheted hazáig,azt mondtad közel lakik. Említsd meg hogy közel laktok,aztán kérdezd meg találkozna-e veled pár nap múlva. Ennyi. Máris szimpatikusabb mint lefüttyenteni a buszon ismeretleneket.

2019. júl. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem virággal,kedveskedéssel udvarolt és rengeteget beszélgettünk. Szerintem rá se néztem volna kétszer ha így jön oda először egy buszon ismerkedni.
2019. júl. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Addig oké de hogyan kezdjek vele beszélgetésbe? Nem nagyon találkoztam eddig máshol vele max ha elmentem előttük és kertbe vagy ott az utcán volt, vagy amikor jött ment hazafele.
2019. júl. 2. 09:25
 7/18 Halmai Annamária ***** válasza:
100%
Hát, nehéz ügy... mindig köszöngess rá, és ha mosolyog meg rebegteti a pilláit akkor van esély, de ha nem, akkor nincs nagyon.
2019. júl. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy nehéz ügy nyomulos sem akarok lenni, online ismerkedtem eddig de meguntam troll/kamuk miatt és jó lenne megismerni de sajnos kb totál idegen vagyok, megprobalok majd köszönni stb, köszi a válaszokat
2019. júl. 2. 09:33
 9/18 Halmai Annamária ***** válasza:
67%
Fácsebúkon se találtad meg a csajt? Spontán beszélgetést kezdeményezhetsz az érdeklődési köréről például. Vagy a külseje alapján lehet le lehet venni valamit. Például szereti a Henrik Pottert akkor már oda lehet menni azzal a dumával hogy te is nagyon szeretnéd elolvasni és amúgyis itt laksz a szomszédba nincs-e kedve kölcsibe odadni az első részt. Szóval valami ilyen dologból kéne kiindulni. Most persze sarkítottam.
2019. júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Halmai Annamária ***** válasza:
De amúgy ha köszöngetsz neki és nem mosolyog meg néz úgy ahogy ilyenkor kéne annak akinek bejössz akkor az elég rossz startpozícióból való indulás. Én amúgy biztos nem jönnék össze a szomszéd utcai gyerekkel mert ha hülye akkor nem tudok tőle menekülni.
2019. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!