Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régen volt egy fiú akivel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leiyla kérdése:

Régen volt egy fiú akivel nem jött össze a dolog de most sok év után rámírt és újrakezdené velem csakhogy én azóta lelki bajokkal kényszerbetegséggel?

Figyelt kérdés
Küzdök és rendesen el is híztam egyszóval nem ismerne rám ezeket el is mondtam neki és így is látni szeretne és segítene szerintetek találkozzak vele vagy rossz ötlet?
2019. nov. 24. 19:03
 1/4 Hellmano ***** válasza:
Küldj neki magadról egy képet, ami nem nagyon előnyös rólad, tehát élőben, azért jobb vagy annál a képednél, ha annak ellenére is találkozni akar veled, akkor találkozz vele azt lesz, ami lesz.
2019. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kíváncsi leszek mi lesz belölem. Egy próbát megér
2019. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ezekkel együtt is talizni szeretne, menj bele. Egy próbát megér. Nem veszhetsz semmit sem.
2019. dec. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy alakult Azóta?
2019. dec. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!