Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőről ismerkeedtdm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rekucika1994 kérdése:

Társkeresőről ismerkeedtdm meg egy férfival és nem randiztam vele még és tartjuk a kapcsolatot csak.2 dolog vele kapcsolatban gond. Szerintetek milyen az hogy a férfi kopasz nincs haja és 167 cm magas? Ezek engem zavarnak de amúgy meg rendes normális

Figyelt kérdés
2019. aug. 28. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha ő sem tud értelmesen írni, akkor jól ellesztek.
2019. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Ezt csakis te tudhatod hogy ez téged mennyire zavar.

Hogy milyen? Hát olyan. Ő olyan és kész. Ha neked nem tetszik, majd tetszik másnak.


Én adnék neki egy esélyt, mert a hozzám való viszonyulása, valamit élőben a gesztikulálása, sokat hoz ahhoz hogy ezt el tudjam dönteni hogy tetszik e.

2019. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Na, most akkor tudod, hogy mit akarsz, kérdező, vagy nem? Vagy győzködni próbálod magadat, hogy jó lesz ez így?
2019. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Egyik se fog változni, szóval rajtad múlik.
2019. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Hát szerintem az olyan, hogy 167 cm magas, és kopasz. Vagyis nincs haja.

Te jó ég... Ha azt mondjuk neked, hogy főnyeremény, akkor szűkölve rohansz és hívod randira? Ha meg szerintünk gáz, akkor azonnal eltűnsz, és azt is letagadod, hogy beszéltél vele?

Nem gondolok róla semmit. Nem is fogok. Neked kell eldöntened, hogy tetszik-e, vagy sem. Más nem teszi meg helyetted.

2019. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 he84 ***** válasza:
61%
Hát ne haragudj kérdező, de csak azért, mert kopasz és 167 cm magas, elég nagy butaság, felszínesség lenne máris dobnod. Ha rendes, normális, akkor az kéne hogy a klényeg legyen. Vagy szerinted nem? Gondold át és adj neki esélyt, mert 1-2 külsőségen kívül még sok jó belső jellem is lehet benne, a kisugárzása is lehet jó számodra stb. Ám ehhez nyitottság kell, nem kéne felszínesen válogatni és legalább 2-3 randi kéne, hogy a többi kiderüljön, az általam említett dolgokkal együtt.
2019. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Megragadtad a lényeget.
2019. aug. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!