Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitévő legyek? (Rövid kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? (Rövid kérdés, hosszú magyarázat)

Figyelt kérdés
Évek óta egymás mellett élünk a szomszédommal. Pár éve mindig megyjegyzi hogy csinos vagyok, kérdezgeti van-e pasim,stb. Sokszor a boltba elkísért,a buszig ilyesmik. Pár hete randit kért tőlem, mert saját bevallása szerint amióta ideköltözött tetszem neki, és sokszor fantáziál rólam miközben a barátnőjével ágyba bújik.. ha elmondom a csajnak,sanszos hogy nekem jönne, de ha kitudodik másképp ,akkor is. A srác levakarhatatlan. Ma is megfogta a kezemet....

2019. dec. 6. 17:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy igazászerint a srác nem közömbös, bejön.. de hát így.. vagy menjek el vele egy két menetre? :P
2019. dec. 6. 17:25
 2/8 anonim ***** válasza:
Szóval igazából csak nem akarod levakarni.
2019. dec. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pereld be
2019. dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát de , leakarom mert nagyon necces a helyzet és bonyolult
2019. dec. 6. 17:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és ő mennyi? Gyorsan szervezz be egy srácot magadhoz, lehet ha azt hiszi van valakid akkor tartalékra veszi magát. Amúgy csak le akar fektetni titokban.
2019. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Nahát, nahát, nahát... Valaki önként másodhegedűs akar lenni egy foglalt pasinál. Semmit nem is kellett tennie csak kicsit hízelegni neked hogy később hajlandó legyél letolni a bugyit.

Az ok hogy nem érdekel a másik csaj téged. De most komolyan ennyire naiv vagy?

Úgy nyomul hogy mindenhova koslat utánad, meg mint egy hősszerelmes benyög egy olyan közhelyes marhaságot hogy rád gondol szex közben miközben naaagy kiskutya szemekkel néz.

Általános szeretőtoborzó recept. Beetetés.

Utasítsd vissza. Hidd el, ahogy nemet mondasz, lekopik rólad. Aztán majd másik nő után néz hogy neki is vallomást tegyen hogy ooolyan kívánatos és mindig rá gondol! 😂😂

2019. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég mekkora szánalom vagy... Semmi önbecsülésed nincs? Azt akartam írni először, hogy én már attól hidegrázást kaptam volna, hogy egy kvázi idegen, még ha szomszéd is, akarna kísérgetni bárhova. De te nyilván élvezed, kelleted magad neki. Dugasd meg magad egy bokorban mikor legközelebb kettecskén mentek bevásárolni és kész.
2019. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 schamuelson ***** válasza:

Nincs benned semmi üzleti szellem. :) Ügyesen lehúzhatnád a pasit, mivel neked is tetszik. Ha lekoptatni akarod, akkor egyszerűen csak "árat emelsz", amit már nem képes kifizetni.

Hm, esetleg megfenyegethetnéd, hogy kipakolsz a barátnőjének, ha nem áll le a nyomulással.

2019. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!