Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? (Kérdés rövid,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Még szilveszterkor megismertem egy lányt, akkor elég jól elbeszélgettünk. Egy ideig nem beszéltem vele a távolság miatt, de nemrégiben elköltöztünk, oda ahol ő lakik. Ki szoktunk járkálni estetájt sétálgatni, beszélgetni. Van mikor ki megyek elé, de ez lényegtelen. A gond az hogy nem vagyok egy nagy nőcsábász.. ciki de ennyi idősen még csókolózni se csókolóztam. Sokszor elutasítottak már, és nem tudom hogy most mi lenne a helyzet. A lány tetszik, kedves, és hiányzik ha nem vagyok vele. Mit tegyek?


16/F


2013. júl. 28. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát azt kell eldöntened jó-e neked így ahogy most van. Ha nem lépsz fenn áll az esély hogy más megteszi helyetted,és akkor bánhatod. Szerintem el kellene mondanod neki mi a helyzet. Legfeljebb annyit mond hogy ő csak barátként tekint rád, de ha egyáltalán nem lépsz folyton benned lesz hogy mi lett volna ha.
2013. júl. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy próbát megér szerintem. abból nagy baj nem lehet. Csak mielobb cselekedj nehogy bekerulj a barat zonaba mert az egy eleg mely godor. kijonni szinte lehetetlen
2013. júl. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elvinném moziba,mikor vége elbeszélgetnék vele hogy milyen jó volt a film stb.,aztán ráállnák a témára hogy többet jelent mint egy barát. A többi már csak rajtad múlik. Ja és szerintem egyáltalán nem ciki hogy 16 évesen még nem csókolóztál, az legyen a legnagyobb problémád :) sok sikert
2013. júl. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyáltalán nem ciki hogy még nem csókolóztál, ez legyen a legkevesebb.

Ha tetszik a lány és járni szeretnél vele mindenképp lépj minél előbb de túl rámenős se légy.( mert szerintem ha valaki túl rámenős az rosszul is elsülhet)

ha látod a lányon hogy hasonlóképpen viszonyul hozzád mint ahogy te ő hozzá akkor mindenképp mutasd ki hogy mit érzel.

Csak ügyesen! :)

2013. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!