Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedések kezdetén mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedések kezdetén mennyire vagytok nyitottak nálatok baj, ha valaki túl nyitott?

Figyelt kérdés

Elég nehezen ismerkedek, pláne a kezdeményezés problémás, de ha elkezdek valakivel ismerkedni akkor nagyon nyitott vagyok vele és úgy érzem mintha soknak éreznék ezt. Úgy vagyok a beszélgetéssel, hogy azt mondjuk, amit szeretnénk és ne legyenek tabuk, teljesen magától, öncélúan kéne jönnie, hogy élvezzük egymás társaságát és élményeket adjunk át egymásnak. Nekem az is fontos, hogy barátként is tekintsünk egymásra. Ezeket férfiként írom és sok nőnél nem ezt a nyitottságot tapasztalom. én meg azt szeretem, hogyha kinyillik és arról beszél amiről szeretne, de mintha elbarikádoznák magukat.

Antimarketinges vagyok mivel a marketing gátat épít a természetes beszélgetések ellen. Amikor azt látom, hogy mondjuk a munkájárol beszél, akkor ezt a marketinget tapasztalom, beárazza magát, hogy többnek tünjön. Nincs olyan, hogy valaki több vagy kevesebb lenne. és én ez ellen vagyok. Én az élményeket, tartalmas beszélgetéseket veszem figyelembe és azt, hogy vonzónak tartsam a másikat.


2019. dec. 11. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a marketinges szálat. Én egyféle vagyok, nyílt, nem kamuzós, nem beárazós.

Volt már akinek pont így voltam jó.

Meg sok, akinek nem, abból nem nagyon lett semmi, max haverság .

De minek a színészkedés?

2019. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akivel nyitott vagyok annak a munkámról is beszélek. Nem beárazni magam hanem mert felnőtt emberként a munkám teszi ki a napom nagy részét.. örömet, problémát okoz, gondolatokat ébreszt. Kinek mondjam el ha nem a páromnak?!
2019. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!