Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Riasztó tényező egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Riasztó tényező egy pasinak ha a nő katona?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 00:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

csak akkor, ha nagyobb a fegyvere, mint az enyém :)


már miért lenne riasztó tényező? megvered a pasid, ha rossz fiú?

2010. júl. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Egyenruhás nők! Nájsz!
2010. júl. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Nem verem meg természetesen:)

Csak nem is tudom.... attól félek h ha az ismerkedés korai szakaszában felmerül h milyen suliban tanulok. És megmondom h katonai akkor téves következtetést vonnak le velem kapcsolatban.

2010. júl. 20. 00:50
 4/28 A kérdező kommentje:

"Egyenruhás nők! Nájsz!"

Ez komoly??? Azt tudtam h Egyenruhás pasik! Nájsz!!! de nem gondoltam h ez nőkre is igaz

2010. júl. 20. 00:51
 5/28 anonim ***** válasza:
Én a nőies nőket preferálom, úgyhogy nálam sajnos kiesnél.
2010. júl. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
minap bringáztam és egy csini szőke rendőrnőt láttam szintén biciklivel és egy b*a*szottnagy gumibot volt az oldalán mondom hmm mire szoktad használni :D
2010. júl. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Az egyenruha-fétis az egyik legelterjedtebb mindkét oldalon. A iskolai, nővérke, stb egyenruhák iránti vonzalom mondjuk gyakoribb, mint a katonai. De nagyon is létező dolog. (Azt érti valaki miért zárja ki a katonaság a nőiességet?)

[link]

2010. júl. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Szerintem vonzók.
2010. júl. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Na ez az pont erre gondoltam mint a 00:53-as hozzászóló reakciója!

Nem ismer, csak annyit tud rólam, hogy katona és rögtön az jön le neki, h nem nőies.

Persze nem hibáztatom, csak pont ez amire gondoltam, hogy egy közvéleményben elterjedt sztereotípia befolyásolja az embereket.

Amúgy gondolom arra gondolt, hogy az egyenruhában nem vagyok nőies. De azért nem hordom mindig. Hétköznapokon ugyanúgy felvehetek bármilyen ruhát mint minden nő.

2010. júl. 20. 01:16
 10/28 A kérdező kommentje:

De akkor, bár eddig nem sok hozzászóló volt még, talán levonhatom azt a következtetést, hogy feleslegesen aggódok?

Aki eddig írt a többségüknek nem volt riasztó. Sőt volt akinek bejött. Ez azért bíztató. De várom a további hozzászólásokat:)

2010. júl. 20. 01:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!