Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak annak van sikere a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak annak van sikere a nőknél, aki rendőr katona vadászrepülőpilóta vagy sportbajnok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 19:36
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
ilyen az élet, haver, aki nem rendőr katona vagypilóta az szűzen hal meg!!! üdv a klubban
2011. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
41%

Bizonyos nőknél van csak azoknak is sikere

Ha Jó a dumád nem vagy ocsmány jol öltözködsz (jól nem pedig drágán , nem ugyan az) és még hülye sem vagy szinte bárkit megkaphatsz ha valamelyik hibádzik arra kell öszpontosítani.

Mellékesen a fiuknak meg nem tetszenek a ragyás dagadt szőrős nők

2011. okt. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%

ez általánosítás, "ízlés" kérdése.

Valakinek lehet a cicafiú jön be, valakinek a katona:)

Pl. vannak csajok akik élnek halnak az egyenruhás pasikért (én is ide tartozom:D). És vannak akik nem. Te most pont belebotlottál egy ilyenbe és nem jött össze ezért az egész világ sz.ar. és az összes nú k.rva. Ugyebár?:)

2011. okt. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%

Sok nőnek bejön az egyenruha. Ilyen egyszerű. A barátnőim nagyrésze is meg tud veszni az egyenruhás pasikért, olyanokért is, akik egyenruha nélkül teljesen átlagosak. Talán onnan eredeztethető, hogy az egyenruhások többsége olyan állást képvisel, ami valamilyen szintű védelmet jelent (ld.: katona, rendőr, tűzoltó), és ugyebár a nőknek genetikailag kódolva van, hogy keresik a biztonságot. Illetve az egyenruhások (és ide már a sportolók is beleérthetőek) rendszeresen edzenek, ennek köszönhetően szép a testük. Szerintem ennyivel magyarázható.


24/N (aki amúgy retteg az egyenruhától, mert félelmet kelt benne :))

2011. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
12%
Mert jó a testük, ennyi. Az eszébe se jut nekik, hogy katonának meg rendőrnek tipikusan nem az eszükért mennek az emberek -.- (Arról nem is beszélve, hogy a katonák 90%-a kisebb-nagyobb mértékben alkoholista.)
2011. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:

Ezzel nem értek egyet! Nem volt még normális kapcsolatom, nem találtam még olyan lányt akivel le szeretném élni az életem, leginkább csak futó kalandjaim vannak...

Üdv: Egy vadászpilóta

2011. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim válasza:

19:48


Ha ez kritérium, akkor az egyetemistákat is kizárhatjuk a körből x)

Köztudott, h minden egyetemista alkoholista :D

2011. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
A f@szfej tahó ge-cik is sikeres csajozók.
2011. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
A sportbajnokok nem olyan jó mint az egyenruhások:P De amúgy szerintem azért, mert ha rájuk nézünk azt látjuk, hogy elkötelezettek, tehát lehet rájuk számítani, építeni, megbízhatóak és megvédenek és szeretik a gyerekeket.
2011. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
95%

Az öltönyre is ugranak. Bár végül is az is egyenruha valamilyen szinten.


Katonát, vadászpilótát, élsportolót értem. Ők tudják mit akarnak elérni, mik a céljaik. Ez vonzó lehet. (Katona alatt nem igazán a magyar hadsereg bohócait értem.)


A rendőrt viszont nem. Nyilván az utcai járőrökről van szó, leginkább velük találkozhatnak, főleg egyenruhában. Ezek között viszont akkora nyomorékok tudnak lenni, hogy az nem igaz.

2011. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!