Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, nektek is jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek is jobban tetszenek a magasabb nők?

Figyelt kérdés
A 175-180cm körüli nőkért meg vagyok bolondulva. A hosszú láb egyszerűen nálam mindent felülír,főleg ha jó formás popsi is van hozzá. Pedig nem vagyok túl magas férfi létemre 177cm vagyok. Pl az előző barátnőm is ilyen volt,nekem őrülten vonzó volt,annak ellenére,hogy nagy orra volt,magas homloka,hosszúkás arca,és szinte nem volt melle. Az ismerőseim furán néztek,hogy mit akarok tőle,de még ő is csodálkozott rajta,hogy tetszettem neki.(nem a külseje miatt lett vége). És szinte csak az ilyen nőket keresem és látom meg. Ez mennyire normális?
2019. dec. 15. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, számomra a 170 körüli az ideális, én 180-181 vagyok.
2019. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg 170cm-es nőként mondom, hogy általában az én magasságom ami a legjobban bejön a férfiaknak.
2019. dec. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
159 centi 47 kg vékony, enyhén izmos nő vagyok, nagyon sok férfinak bejövök.
2019. dec. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!