Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy értelmes 50 éves nő miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy értelmes 50 éves nő miért bolondít egy 30 éves fiatalembert?

Figyelt kérdés
Hisz ebből úgysem lehet kapcsolat,és csak a pletykát halmozzák fel amit a település lakói látnak. Ennek így van értelme? Mindig együtt utaznak busszal,együtt vásárolnak a helyi boltban stb.
2019. dec. 15. 16:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:

66%-os kérdező!

Csak,hogy tisztába tegyelek a nemekkel,mert néha furákat írsz!

Én a kérdező férfi vagyok,az (50-es)exem a nő!

Nem a középkorban rekedtünk meg,mert mekem is voltak idősebb párjaim,de most ez nem ide tartozik! Most írom le szerintem harminharmadszorra..nem szeretném ha besároznák a hírnevét! Nem azzal lenne a baj,hogy nyíltan 100%-ban felvállalják egymást,mert itt is rengeteg vegyeskorú kapcsolat van. Ha az exemnek lenne kapcsolata akkor legyen. Jól tenné. Neki is jár a kapcsolat. De ami nem teljesen igaz,azt ne pletykálja már megerősítve 7,8 ember,hogy de igaz,mert együtt utaznak meg sétálnak mindig!

2019. dec. 15. 17:54
 32/66 anonim ***** válasza:
100%
Én értem mit akarsz, de az exed dolga, hogy kivel éppen mit tesz. Most így érzi jól magát. A pletykálók meg tehetnek egy szívességet. Nincs közük hozzá. Nem embert ölnek együtt, hanem max. szexelnek egymással. Ha egy 50 éves pasi dughat 20 éves csajjal, sőt, van amelyik össze is házasodik vele, akkor ő is megengedheti magának ugyanezt. Állítsd le a rosszindulatú lényeket, ezzel tudod megvédeni, ha már ennyire a szíveden viseled a sorsát.
2019. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:
De falun nem egyszerű senkit,semmit leállítani. A másik meg az,hogy azért fura nekik,hogy egy csávóval császkál mert őt soha nem látták senkivel. Nem jérkálnak kézen fogva,nem csókolóznsk,csak együtt jönnek a buszmegállótól és a boltba is együtt mennek többször. Meg máskor is gyakran beszélnek az utcán.
2019. dec. 15. 17:59
 34/66 A kérdező kommentje:
Jaa.. a pletyka főterjesztője egy 24 éves falu ribizlije!
2019. dec. 15. 18:04
 35/66 anonim ***** válasza:

66%-os vagyok. Már megelőztelek! :D Csak te sem olvastad, hogy azt hittem nő vagy. Nem írtam furcsaságot. Inkább furcsálltam a reakciódat, mivel a kérdésnél kerek perec megmondod, hogy mi lehet az 50 éves nőnek vagy mi nem. Ez nem így működik. Meg ha a volt feleséged, szép vélemény pláne, hogy jó nőnek tartod, és azt írtad, hogy bolondítja a csávót. Mert ugye ezeket nem csak a falu mondja, hanem te is így gondolod. Az ő dolguk, a 30-as pasi dolga, hogy megvédje a párját. Egyébként írtad, hogy jó nő, és az exfeleséged. Nem mondok inkább semmit. Khm. Mit gondolok erről.


Neked hány éves a mostani? Csak kíváncsiság.

2019. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:

Akkor most látják a faluban császkálni egy fiatalember. Ó jaj és akkor mi van, nem a falu jár vele. Ezt a hülyeséget. Mandinerből megkérdezném, hogy mi újság a házuk táján?


Vagy nem is foglalkoznék velük, hiszen minden csoda három napig tart. Majd megunják. De ezzel elérték, hogy ha utána cimbiznének az 50-es nővel aki soha nem járt egy fiatalemberrel, az 50-es nő érthetően a tudtukra fogja adni, hogy minek? Hiszen akkor pletyka tárgya voltam, és most meg lehet elmenni mindenkinek a saját portájára takarítani, mert van mit. Ennyi!

2019. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a 24 éves kiscsajnak tetszik a pasi és nem tudta megszerezni vagy az exe volt?
2019. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:
Nem tudom..én már semmit nem tudok.
2019. dec. 15. 18:33
 39/66 anonim ***** válasza:
100%
Látom te is úgy élsz, hogy mer' mit szólnak mások hozzá.... Ki nem szrja le? Kit érdekel, hogy a nagy szentfazekak unalmukban miket kombinálnak? Hagy csinálják, ha ennyire ráérnek az Isten barmai. Otthon úgy látszik nincs elég probléma még, hogy csak azzal foglalkozzanak. Értelmes ember nem ad az ilyen kétlábú képződmények véleményére. Te értelmes vagy?
2019. dec. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:

39-es!

Értem..és igazad van,de ha téged pketykálnának vagy feketítenének be,nem hiszem,hogy jól esne.. és szerintem a legközelebbi jó barátaidnak sem esne jól.

Hááát.. ezek pont,hogy nem szent fazekak. Ellenkezöleg!

2019. dec. 15. 18:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!