Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyes, értelmes,30 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes, értelmes,30 körüli férfiakhoz szól a kérdésem: Miért van az, hogy erős érdeklődést mutattok valaki iránt, aztán eltűntök, de most komolyan? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az alábbi helyzetemre szeretnék magyarázatot kapni, mert magamtól nem vagyok képes megfejteni.


- Egy meetingen megismerkedtünk, és már rögtön az elején érződött a tekintetünk találkozásában, hogy tetszünk egymásnak. Egyértelmű volt.

- Következő 2 nap többször láttam, hogy néz, de figyelmenkívül hagytam. (hagytam vadászni, ,úgyis ez kell nektek...)

- Volt egy buli, többszöri szemezés után, enyhén alkoholos állapotban odamentem hozzá, amit nagy örömmel fogadott, aztán tánc, beszélgetés, sűrű érintés, fotózás, és kölcsönös érdeklődés követett. Ott voltak a kollegái is, de csak velem foglalkozott. Kb 2(!) órát töltöttünk együtt, rajongott értem, kísért, fogta a kezem, fb-ot cseréltünk, megvárta, míg jön a taxim, megöleltük egymást, kölcsönös puszi, integettett, mosolygott, mint egy kisfiú.

- Másnap is rám írt, hajnali 2-ig chateltünk, harmadnap is. Írtam neki valamit, azonnal ugrott, és kommentelt.


Ma pedig nyilvánosságra hozták a bulin készült fotókat, amiken ő többször szerepel a női kollegáival karolkozva, velem pedig egyszer, zárás előttről.


Azóta csend van. És itt kérném szépen az érdembeli hozzászólásokat:

- Ha szinte megőrült értem, akkor miért vágták el az egészet hirtelen?

- Én mit tehetnék? Nem akarok hülyét csinálni magamból azzal, h "futok utána", írogatok neki, mert úgy érzem, h ez részéről egy elutasítás, h a fotók óta nem beszélünk. Ugyanakkor utálom ezt a tehetetlenségérzetet, hogy csak akkor történhet vm egy férfival, ha a férfi akarja, nekem az a szerep marad, h tündököljek egymagamban, mint egy szerencsétlen rózsa a mezőn. És kérem senki ne írja, h "ez nem így van, a nő is kezdeményezhet", mert a gyakorlatban ez egy baromság. Főleg a helyes és népszerű srácok esetében.


Jómagam nagyon figyelemkeltően csinos személyiség lennék, állandóan csak azt hallom, hogy nekem könnyű, mégis egy katasztrófa a szerelmi életem.


Hosszú lett, köszi, h elolvastad.



2019. márc. 19. 23:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

Azért katasztrófa az életed, mert azt hiszed, hogy a futást a száddal csinálod. Ráírni, hogy mi a helyzet vele, az miért utána futás ?

32/f

2019. márc. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

#1


azért, mert ha egy ff akar egy nőt, akkor megy utána. És mivel ő ezzel adott ideje felhagyott, úgy gondolom, h nem akar engem, és ha ő nem akar, akkor ha fejre állok se fog akarni. javíts ki, ha tévedek

2019. márc. 19. 23:43
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Nőként írok, én úgy vettem észre, hogy a pasiknak is kellenek a jelek(nem csak szemezés), hogy nyitott vagy. Nem gondolatolvasó, az, hogy részegen odamész hozzá, nem garancia arra, hogy akarsz is tőle valamit. Az, hogy kolléganőkkel is vannak fotók annyit jelent, hogy nőkkel is jóban van. Nem azt jelenti, hogy dugja, minden nőt akar. Ha annyira tetszik te is nyithatsz felé.
2019. márc. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Értelek kérdező, de lehet neki ezer oka, ebből az egyik, hogy nem kellesz neki. Ezért szerintem inkább kicsit tedd általánosabbá az ügyet és kezeld ezt egy olyan szituációként, amit nem értesz, így rákérdezel. Nem itt, hanem ott, mert egyelőre csak gondolatolvasó próbálsz lenni, ami egyrészt nem fog sikerülni, másrészt csak feleslegesen frusztrál.

32/f

2019. márc. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Abban nincs semmi, ha ráírsz és megkérdezed pl. hogy milyen napja volt. Ha erre sem (úgy) reagál (ahogy szeretnéd), akkor legalább tudod és nem kell agyalnod rajta. De ha nem szólsz hozzá és ő sem ír, akkor mindig benned marad a kérdőjel. Férfiként mondom, hogy nekünk is kell, hogy érezzük, hogy a másik is érdeklődik irántunk. Kellenek a jelek, az egyértelmű jelek, mert mi is bizonytalanok vagyunk ám, ugyan úgy mint ti.

36/F

2019. márc. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni akarok, de már annyira irritál, amikor kollektíve ismeretlen emberekre is kivetítik a saját rossz tapasztalatukat a kérdezők.


Amúgy meg lehet attól fél, hogy figyelemfelketően csinos személyiség akarom írni külsejű vagy és hogy nem lehetne nálad esélye.

2019. márc. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
29%
Nincs itt semmi az égvilágon! Csak kihasználta hogy oda vagy érte. Ha akart volna téged, akkor ő kezdeményez. Ha ti nők kezdeményeztek, többnyire ez lesz. Jópofizunk veletek majd kinevetünk titeket a haverokkal majd a síri csend. Csak azt értékeljük akiért mi dolgozunk meg. Kivétel a lúzerek meg a fehér holló...
2019. márc. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

# 6


megértem, h irritáló, és elnézést, ha bántó is. saját magamnak is unalmas már, de a több éves felhalmozott negatív tapasztalat megtette a hatását. és ahogy Te is írod, h azt hiszi, h nincs esélye, én is hajlamos vagyok azt hinni, h egy ilyen pasi csak élvezni akarja az életet és hülyíteni a nőket, hiszen őt nagyon megnyerőnek, magabiztosnak és szépnek találom.

2019. márc. 20. 00:43
 9/27 anonim ***** válasza:

Következő 2 nap többször láttam, hogy néz, de figyelmenkívül hagytam. (hagytam vadászni, ,úgyis ez kell nektek...)


Hát ezt nem te döntöd el, hogy kinek mi kell... legfeljebb magadnak!

2019. márc. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

> Nem akarok hülyét csinálni magamból azzal, h "futok utána"


Szerintem pont így van vele ő is.

2019. márc. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!