Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen kis ajándékot küldhetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kis ajándékot küldhetnék neki?

Figyelt kérdés

Külföldön éltem és megismerkedtem egy férfival ott. Ha végeztem az egyetemen, abba az országba jelentkezek mesterképzésre majd (nem a srác miatt, de persze ha úgy alakul addig a dolog, ő is +1 indok lesz:)). Addig viszont jobb híján havonta egyszer tudunk találkozni, ő utazik ide. Így nyilván nem rohamtempóban haladunk a kapcsolat kiépítése terén, csak szépen lassan. Aztán vagy lesz belőle valami, amikor kimegyek, vagy nem, de egyelőre nagyon érdeklődünk egymás iránt. Van egy olyan édesség, ami Magyarországon nem kapható, viszont én imádtam kint, és jelezte, hogy majd ajándékként számíthatok egy kis csomagra tőle, amiben ez a cukorka van. Karácsonyra ugyan már nem érne oda ajándék, de később szeretném meglepni valami aprósággal, viszonozni a gesztusát.


Van valami ötletetek, ami aranyos/picit romantikus, kreatív, és ajándékba küldhető egy 30 éves férfinak? Mivel nem ismerjük még olyan szinten egymást, nagyon személyeset nem akarok és nem is tudnék küldeni. És tényleg csak apróságra gondoltam, tehát nem egy 10 kilós csomagra, hanem akár egy borítékba beleférő valamire, vagy egy kis dobozba... A srác egyébként finn, szóval semmi olyan nincs, ami vallásilag, etikailag stb. sértő lehetne számára.


Előre is köszönöm, ha valakinek van valami tippje, ötlete! :)



2019. dec. 21. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen mindegy, őt nem ez érdekli "benned" nagy valószínűséggel 😎
2019. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom, milyen értelemben értetted, de akárhogyan is, a kérdésem nem erre vonatkozott. Arra vagyok kíváncsi, van-e valakinek valami cuki ötlete, ugyanis sosem voltam még ilyen helyzetben, de szeretnék én is neki örömet okozni picit.
2019. dec. 21. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Küldj neki egy Budapestes kulcstartót. Majd ha ránéz, te jutsz eszébe. De ha nem használja, akkor is kedves, nem tolakodó. Mást nem tudok ezek alapján elképzelni. Ismerni kéne ehhez a bennfentes dolgaitokat, poénokat.
2019. dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pasik utálják az ilyen szarságokat.

Tapasztalat. Cukiskodj barátnőkkel.

2020. jan. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem minden pasi utálja, ő kifejezetten örül neki. Akik barátnőm vannak, ők viszont utálják az ilyet, szóval ne skatulyázd be az embereket. :D
2020. ápr. 12. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!