Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mennyire zavaróak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire zavaróak egy lány szemei körül a kicsi ráncok?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, egészségesen élek, sportolok, krémezem magam, de hozott anyagból dolgozom, ami sok ponton nem épp főnyeremény. Ilyen például a szemem körüli bőr, amin látszanak már 19-20 éves korom óta a kis redők, főleg, mikor mosolygok. A képen nem én vagyok, de nagyjából ilyen:

[link]


Mennyire zavaró/nem szexi ez?


2019. dec. 24. 13:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon zavaró. Lehet, akármilyen jó az alakod, és csodás a személyiséged, ez egyszerűen undorító számomra.
2019. dec. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Kellene egy teljes arc kép rólad így nem tudok mit mondani, de ha minden más megfelelő pl nekem nem hinném, hogy ezért mondanék nemet! Mindenkin vannak hibák!
2019. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Nálam jó pont ilyen korban az ilyen fajta ránc. Azt jelenti sokat nevetsz/mosolyogsz. Még alávetnélek egy durciizom szűrésnek, ha az negatív, akkor királyság. :D
2019. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
15%

Ne haragudj mit is takar pontosan az, hogy hozott anyag?

Megéri neked mindez emellett.

Mert csúnyának csúnya.

Egy 26 éves nő még arcra jobb esetben lányka...

2019. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hozott anyag: a családban mindenki ilyen. Máshol nem, de a szemem körül kisebb koromban is volt "gödröcske".
2019. dec. 24. 13:54
 6/25 anonim ***** válasza:
43%
Nem hiszem, hogy zavaró, de idősebbnek mutat a korodnál, nekem (40+) nincs egy darab sem.
2019. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Kolompár,te csak jobb,ha befogod.16 éves lányokra csorgatod a nyálas miközben tini lányaid vannak.40 akárhány éves vagy.Az a 26 éves a gyereked lehetne.Te még a 40 kilós nőket is dagadtnak látod.
2019. dec. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
Tud szexi is lenni, de az egész arcot kéne látni. Mondjuk nekem a mosolygödröcskék a gyengém.
2019. dec. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Most komolyan ilyen miatt akadsz fenn?Ez egyaltlan nem fontos,foglalkozz olyannal ami miatt erdemes teged valasztani!
2019. dec. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
4%
Nagyon zavaró.
2019. dec. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!