Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon átlátszó lenne? Beválna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon átlátszó lenne? Beválna? Gyors válaszokat, mert sürgős!

Figyelt kérdés

Haverom ismer egy csajt akit ugyan képek alapján láttam, de megismerném.Srácokkal megyünk sátorozni a hétvégén és kiírtam fészbukra eseményként.Csak úgy mindenkit meghívtam és haverom is, neki fent van ismerősei közt és azt jelölte be hogy ott lesz, ami tuti hogy nem, mert csak hulyeségből írtuk ki.

Azért szerintetek írjak a csajnak e-mailt hogy láttam jössz velünk sátorozni, megadod az msn címed?:P


Beválhat, egyáltalában veszi majd a lapot?


2010. júl. 20. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
"Csak úgy mindenkit meghívtam és haverom is, neki fent van ismerősei közt és azt jelölte be hogy ott lesz, ami tuti hogy nem, mert csak hulyeségből írtuk ki. " Mitmivan? Akkor most nincs sátorozás vagy ti nem mentek vagy mif@sz van?
2010. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beválhat, próbáld meg, veszteni nem veszthetsz!!
2010. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem úgy kell érteni, hogy csak szűk haveri körbe megyünk, de kíváncsiak voltunk hogy ki jönne el.

Aki visszajelölt hogy ott lesz az is tuti hogy csak poénból jelölte be.

2010. júl. 20. 17:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak attól tartok hogy ennek a csajnak pics@kból álló baráti társasága van :S
2010. júl. 20. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát hívd el. Mit veszíthetsz?

26/L

2010. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Funktasztikus ***** válasza:
legalább leszz kit du.gni x) örüjjé....ne félj
2010. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!