Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak barátként néznek rám?

Figyelt kérdés

Nem vagyok 1 adonisz (saját vélemény) emellett sem vékony sem kigyúrt állat nemvagyok, inkább túlsúllyal küszködőnek mondanám magam. Sportolni (futás) a súlyom miatt nemtudok.

na de ez csak mellékes, szóval.

Mi az amit rosszul teszek kb 5 tucatnyi lánnyal próbálkoztam ár, de mind csak a baráti kapcsolatig jutott. Pedíg én bőven többet szeretnék. Nem 1 gyors numerára gondolok hanem, komoly kapcsolatra.

Akinek van ötlete ossza meg velem legyen olyan kedves.


Előre is kösz!!


2008. nov. 18. 20:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy 17éves fiú vagyok, és az a maszlag nemkell hogy ráérek meg stb.
2008. nov. 18. 20:42
 2/5 anonim ***** válasza:

most a túlsúlyod miatt nem tudsz sportolni? mert annyira kövér vagy, h föl sem tudsz állni? nincs mozgás, csak zaba, akkor ne is reménykedj, h lefogysz.

és rizsa nélkül valljuk be, azért ha 2 egyformán jó fej srác közül kell választani, inkább a jobban kinéző fog kelleni egy csajnak. Főleg 17 évesen!

2008. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, az előttem szólónak igaza van, valószínűleg a súlyfelesleged miatt nem akarnak veled járni a lányok és amiatt, hogy jófej vagy tartanak barátnak, sajnos ez a mai világ, vagy változtatsz az életviteleden, lefogysz, vagy nem fogsz könnyen szép barátnőt találni
2008. nov. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az első kommentelőnek, nem annyira nemvagyok kövér hogy felse kellek, csak ha huzamosabb ideig futok, akkor a térdeim megfájlulnak, plusz az ortopéd doki sem alálja.

Lehetséges hogy a sok kudac utn úgy döntöttem feladom, de ez nem lesz jó, úgyhogy megpróbálok oylan sportot űzni amit az én testsúlyommal is lehet űzni. Csak viszonyításképp 180 cm kb 100kg. De lehet több nincs mérleg:S


És kösz a válaszokat.

2008. nov. 19. 06:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát fiam ez pech.De nem annyira nehez a dolog.tedd ezt:először is ne ülj bent hanem mindig menj ki.Akk diétázz és kevés kaloriát fogyassz minnél kevesebbet.Sportolj vmit amit birsz es amitől fogysz is.Sok szerencset!
2008. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!