Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig csak barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig csak barátként néznek rám a lányok?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve nincs barátnőm, pedig mindenkitől azt hallom hogy jól nézek ki és nincs velem semmi gond. Sok csaj barátom van akikkel nagyon jóban vagyok, de mégsem jártam egyikőjükkel sem. Volt rá elég sok alkalom hogy smároltam diszkóban is lányokkal, de később egyikkel sem jött össze a dolog. Nagyon szeretnék már egy normális kapcsolatot, de sehogy sem sikerül.


18/F


Előre is köszi a válaszokat.


2010. ápr. 9. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
mert baratkent kezeled oket,es nem adod a tudatara hogy te szexet is akarsz tolluk,nem kezdemenyezel,es meg lehet bunkonak is neznek ha ok nagyon akarnak teged es te nem oket.
2010. ápr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A diszkó és a normális kapcsolatok ellentmondás.

Olyan helyen kell keresni, ahol nem részegen vagy bedrogozva ugrabugrálnak a bigék, hanem mondjuk valami értelmes időtöltést végeznek épp, pl bowlingoznak.

2010. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na már most.Diszkóban nem lehet komoly kapcsolatot találni.Max egy éjszakás kalandot.

Az hogy nem jártál velük az nem jelenti azt hogy nem is akarnak.Csak lehet hogy félnek attól hogy mivel barátként jó vagy nekik ezért félnek ha komolyabb lenne a kapcsolatotok és szakítotok akkor a barátság elveszik.

2010. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szoktunk járni biliárdozni is, de ott még nem próbálkoztam, mert kicsit feszélyezettnek érzem a terepet. Aztán lehet hogy tévedek.
2010. ápr. 9. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig az pont, hogy jó hely. Szerintem minél jobban feszélyez a helyzet, annál inkább menj oda ismerkedni. Miért? Mert ha egy olyan helyzetben, amit nem tartasz ismerkedésre ideálisnak, gyakorlatot szerzel, utána a szimpla ismerkedés már könnyebben fog menni. Pl elég meredek leszólítani valakit a metrón, de ha már rutinszerűen megy, utána a biliárdozás közbeni ismerkedés gyerekjátéknak fog tűnni.
2010. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kiserd haza valamelyik lanyt es beszelgessetek errol a temarol:)
2010. ápr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan lányokkal kell barátkozni, akik bejönnek. És a tudtukra is kellene adni, lehet pont azért nem jönnek veled össze, mert te nem kezdeményezel... és azt hiszik, tényleg csak barátként tekintesz rájuk.
2010. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!