Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem érdeklem, vagy ez csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklem, vagy ez csak egy próba?

Figyelt kérdés

Társkeresőről megismertem egy nőt. Már jó ideje beszélgetünk ott illetve facebookon is. Inkább csak üzenet váltások vannak. Én sem vagyok fent sokat, főleg így az ünnepek miatt. Ő is elfoglalt. Elsősorban mégis én tartom fent a beszélgetést. Ő inkább csak válaszolgat.

Miért válaszolgat, ha nem érdeklem? Miért adta meg egyáltalán a facebookját, ha nem akar semmit? Lehetséges, hogy ez csak egy teszt, hogy mennyire érdekel, mennyire vagyok magabiztos...?

Ő nem kifejezetten jó nő. Nem csúnya, de már a fotóiból is árad hogy egy erősen határozott és nőies nő. Korábban már próbáltam elhívni randira. Akkor mondta h most nem jó neki, pótoljuk máskor. Viszont azóta nekem sem volt megfelelő alkalom. Tehát nem mondott nemet, látszott benne az akarat a randira.



2019. dec. 27. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván 20 másiknak is megadta, és mindenkinek válaszolgat.

De most őszintén... minek teszel bele energiát ha a nő ennyire passzív!?!

Értelmetlen.

Nálam ez megy a kukába.

2019. dec. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt nőknél nincs olyan, hogy próba. Csak olyan van, hogy akkor is tepersz, mikor már nem kellene.
2019. dec. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De már a társkeresőn is ilyen volt. Úgy voltam vele, hogy döljön el a dolog. Elkérem a facebookját! De simán megadta. Pedig gondoltam ha nem akar semmit, akkor nem adja meg.

Minek adta meg, ha utána nem akar semmit?

2019. dec. 27. 10:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert tök cuki kis pincsi vagy
2019. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!