Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon most lenéz engem a nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon most lenéz engem a nő, miért meg akartam csókolni? Sztory lentebb

Figyelt kérdés

Elmentem randira egy 34 éves nővel, akit Tinderről ismertem meg. Kicsit féltem tőle, de élőben nekem sokkal jobban bejött mind külsőleg, mind belsőleg, végre egy okos, érdekes és érett nő. Egy kávé volt betervezve, de aztán némi bor is lecsúszott, végül öt órás lett a találka.


Ő is jól érezte magát, akár csak én. De elkövettem azt a hibát hogy búcsúzáskor meg akartam csókolni, ő viszont nem engedte. Azt mondta, hogy túl korai.


Számomra ő pozitívabb képet alkotott magára, de én számára? Ilyenkor a nők meg tudnak sértődni? Lehet így elrúgtam a pöttyöst?


Ezt követően teljesen pozitívat írt a találkozóról, de nem tudom mennyire mérgezhettem meg valójában a dolgokat.


2019. dec. 30. 17:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve most értem, hogy érdemesebb lelassítani, de mennyire? Inkább ne is akarjam egyelőre megcsókolni?
2019. dec. 30. 17:13
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is korai lett volna, de ez sok mindentol fugg.

Pl. exemmel pl honapokig chateltunk, orakat telefonaltunk. Mar akkor ereztuk, hogy van koztunk szikra, igy nem volt kerdeses a csok sem, mar az elso talalkozon. Mondjuk mi nem tarskereson ismerkedtunk..


A tinder mas, mert nagy a fluktuacio. Altalaban nemcsak egy szemellyel ismerkedik az ember (legalabbis a legelejen). Ha valaki sokaig huzza a mezes madzagot, akkor hamar lekoptatjak, ezert is szoktak eleg hamar talalkozot kezdemenyezni.


Hivd el ujra, de vard meg a megfelelo pillanatot. Erezned kell, hogy ugyanazt akarja o is, mint te!

2019. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem nem rontottad el, igen, erdemes lassitani de en max meg egy-ket randival odaznam el es akkor amikor kaphatonak tunik rá. 28N
2019. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!