Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debremart kérdése:

Van egy lány aki tetszik én is tetszem neki, mert kimondta már nem egyszer már többször is aludtunk együtt megmerjem csókolni?

Figyelt kérdés
Mondta hogy fél meg ilyenek és nemszeretne semmit sem elkapkodni és ezért én is félek bármit kezdeményezni. Viszont nem várhatom el férfi létemre hogy ő kezdeményezzen, nem egy kislányról beszélünk persze, 22 éves és nemtudom hogy így merjek-e közelíteni. Félek ha én nem majd megteszi más, csak nemszeretném elszúrni.

2019. jan. 9. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Aludtatok együtt de még rá sem mozdultál... Wtfdsddasfs

Hölgyeim és uraim, az életképtelen tutyi-mutyiság élő szobra.


Alap, hogy elkzded simizni, megnézed hogy veszi. Megcsókolod itt-ott, megnézed hogy veszi. Majd odafordítod a fejét, megnézed azt hogy veszi. Kb. 10 perc után itt kellett volna tartanod :D

2019. jan. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Levegot h veszel magadtol ?
2019. jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Sztem csak tiszteletben akarta tartani hogy a csaj azt mondta fél,nem akarja elkapkodni.

Na de egy férfi még így is bepróbálkozott volna,ahogy 1#'írta.Nagyon igaz.

2019. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Természetesen próbálkozhatsz csókkal!

Főleg ha már aludtatok együtt. Nem muszáj tovább menni a csóknál, az még neki is belefér szerintem.

2019. jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ahogy mondta is a 3. válaszoló tiszteletbe akartam tartani, de most ezt az együtt alvást ne úgy kell elképzelni hogy hozzá sem nyultam meg semmi :D Volt azért már egy pár barátnőm de azok mások voltak egy csettintésre ment minden. Meg nem az volt a kérdés hogy hogyan csókoljam meg, hanem hogy megmerjem-e de akkor ezek szerint merjem. Köszi a válaszokat :))
2019. jan. 9. 11:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Ma nincs oktatás az általánosban?
2019. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lépj minél hamarabb. Voltam ugyanilyen szituban, mire a srác lépett volna már egyáltalán nem érdekelt. Csomó lehetősége lett volna kezdeményezni, ráuntam.
2019. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi utsó válaszoló :) következő alkalomnál mindenféleképpen lépni fogok, muszály lesz.
2019. jan. 9. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!