Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki ismeri ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ismeri ezt?

Figyelt kérdés

Merő kíváncsiságból rákerestem társkereső oldalakra. Mivel túl sok tapasztalatom nincs, mondhatni le vagyok maradva ilyen dolgokról. 2 társkeresőre regisztráltam, ami a badoo illetve a padaam. Mennyire jók ezek az oldalak/ alkalmazások?

Nem alkalmira vágyom, hanem normális kapcsolatra, normális nőre. :)



2019. dec. 31. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem még onnan nem jött össze semmi...nem.igazán akartak kapcsolatot az ottani nök...csak hát akkor minek vannak fenn rajta?!
2019. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint túl sok reményt ne fűzzek hozzá?!
2019. dec. 31. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tartós, komoly érzelmeken alapuló párkapcsolatra vágysz, akkor az ilyeneket, mint a Badoo, Lovebox és Tinder felejtsd el. Ezeken ugyanis tömegével vannak a virágról virágra szálló pillangók, az egész felszínes és gyors ismerkedésre van kihegyezve a külső alapján. Olyan társkeresőt keress, ahol nem a fényképen van a hangsúly és jó sok mindent ki kell tölteni a teljes adatlaphoz, részletes önjellemzést kérnek az ízlésről, hobbiról, mindenféle preferenciákról, magyarul ahol elég sok mindent el kell árulni a személyiségről is. Aki felszínes és gyors ismerkedési lehetőséget keres, annak nem lesz kedve ennyi kérdésre válaszolni, így ezeken a webhelyeken jóval nagyobb arányban vannak azok, akik valóban lelki társra vágynak. Ilyen például a Randivonal vagy a Párom. Ezeken már tapasztalataim szerint többségében olyan nők vannak, akik jó alaposan meg akarnak ismerni levelezéssel, mielőtt egyáltalán találkozni akarnának. De éppen mert a többség komolyan gondolja, ne számíts gyors sikerre vagy az első hetekben rögtön sok randira - türelmesen kell keresgélni, levelezgetni, mielőtt valakivel találkozhatsz.
2019. dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Jelenleg amúgy még kép nélkül szereplem. Kicsot szégyenlem a dolgot, hogy ilyen helyen "nézelődöm". :D

Meg hát tényleg új is ez a dolog. Szinte azt sem tudom, hogy kezdjek bele egy ismerkedésbe egy ilyen oldalon. Egy szia, miújsággal kezdeni egy levelezést azért elég gáz! :)

2019. dec. 31. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyik se jó. De a semminél mindegyik több.

Tinder a legnagyobb húspiac. Én azt javaslom. Jól használható az ingyenes része is. Vyakorlatilag korláglan. Naponta 100+ like-ot, és egy superlikeot ad.


Férfiként érdemes mindenkit szívezni, tehát választás nélkül gyorsan végigpörgegni az ingyenesen adott likeokat, mert első körben úgyis a lány választ. Aztán a matchek közül lehet döntened, hogy kire írsz rá végül.

2020. jan. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodom egy regisztráción de még nem vettem rá magam. Régen ismerkedtem ott, akkor bevált. 28/L
2020. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Regisztrálta a tinderre. Kicsit fura :D

Hasonlít a badoora de mégsem. :D

2020. jan. 1. 18:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Hajrá :)
2020. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!