Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismeri valaki a FLIRT.com-ot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeri valaki a FLIRT.com-ot? Milyen társkereső oldal ez?

Figyelt kérdés
Tegnap este regisztráltam és azóta szinte bombáznak az üzenetekkel a csajok pedig csak egy mosolygós képet töltöttem fel. 7-en rám "kacsintottak" 2-en pedig lájkoltak. Mindegyik kivétel nélkül csinos, hamvas fiatal min. 8/10-es csajszi. Azon kezdtem el gyanakodni, hogy lehet kamuoldal, mert 19 üzenetet kaptam, de mindegyiket akkor tudom elolvasni, ha előfizetek és a képeket sem tudom ennek hiányában nagyobb méretben megnézni. Arra lennék kíváncsi, hogy másnak milyen tapasztalata van ezzel az oldallal kapcsolatban?

2018. aug. 15. 12:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
ez így tuti kamu. :D
2018. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Egyértelműen kamu, ez más oldalakon is előszeretettel használják, így veszik rá a felhasználókat, hogy fizessenek.
2018. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Kamu, nők nem lájkolgatnak, küldözgetnek, üzengetnek!
2018. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Sajnos kamu. Én befizettem és az összes üzenet amit kapsz, előre megírt gépi üzenet. Még valamelyikben helyesírási hiba is van. Pl. Milyen illet indít be?

Ülök most is előtte, érted... ír megint egy random csaj, abban a másodpercben visszaírok, Hellóka! :). De annak ellenére a szokásos jelzés van egyfolytában, hogy nem fogadta... Abban a másodpercben írtam vissza amikor írt! Kegyetlen nagy kamu sajnos :S Ráadásul 3 napra fizettem volna be vagy 300 ft-ért, de ott még rögtön a képembe nyomott egy másik opciót amivel befizettem tököm tudja milyen hülye nevű csomagra szóval a 300 ft helyett levont vagy 3000-et. Kapják be, remélem valaki feljelenti ezt az oldalt. Hab a tortán, hogy azon is pislogok most, hogy olyan mintha 2 különböző profilon ugyan az a csaj lenne. Álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen létezik mint ez a weboldal. Pls ha van olyan randi oldal ami azóta Neked bejött írd meg. :)

2018. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 senior10 válasza:
Én egy jó félórája regiztem. se képem nincs, se az adatlapom nincs kitöltve és 2-3 percenként jönnek a kacsintások, üzenetek, adatlap megtekintésekről értesítés. ezeket az üziket persze csak akkor láthatom ha előfizetek a bankkártya adataimmal. hogyne majd biztos megadom.....
2018. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Sikerült valakinek rájönnie, hogyan lehet törölni a profilt? Mert természetesen a törlés nem működik, és még az 5 lépéses törlési folyamatnál is az ajánlataikkal bombáznak. Esetleg melyik hatóságnál lehet panaszt tenni, hogy intézkedjenek az ügyben, hiszen az eu által bevezetett gdpr módosítások értelmében kötelező lenne a személyes adatok törlésének biztosítása.
2018. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Tomi930610 válasza:

Szeretném megszüntetni az ismétlődő számlázást de nem kapok az E-mail címemre megerősítő kódot.

Valaki fiztett már be vagy tudja a megoldást ?

2018. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Banderas15 válasza:
Ha belépsz az oldalra jobb felső sarokban lévő ikon alatt keresd meg a sajàt beàllítàsokat. Az alatt làtod a szàmlàzàsi informàciókat. Arra kattintva tudod egyenként törölni az előfizetéseket úgy hogy az email címedre küldik az inaktivàló kódot, azt begépeled és nem vonnak utàna semmit. Azért írom hogy egyenként mert a 3napost is törölni érdemes még a hosszabbítàsokat is, egyébként valamelyik alapjàn folytathatjàk a levonàsokat. Inaktívvà a profilt nem tudod, de levonni nem fognak semmit.
2019. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Hallgassatok az előttem író emberkére. Több számlát is törölni kell és csak akkor szűnik meg. Beállításokban ahol írja ott tudjátok leellenőrizni. Amíg ott van bármilyen számla is, folyamatban van az előfizetés. Addig csináljátok míg ez a lista meg nem tisztul. Én is úgy jöttem rá erre, hogy megszüntetés után jött az újabb levonás. Szerencsére rájöttem magamtól addig próbálkoztam...
2019. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerűen nem ír vissza egy nő sem. Normális, valós nőkre gondolok, nem ezekre a kamu profilokra.
2019. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!