Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Számotokra melyik a járhatóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra melyik a járhatóbb út, felvállalni teljesen önmagatokat, véleményeitekkel, hibáitokkal együtt vagy adni a marketinget, jobb színbe vonultatni magatokat?

Figyelt kérdés
2020. jan. 1. 20:32
1 2
 1/11 Noblesse Oblige ***** válasza:

Párkapcsolatnál hosszú távon az első.

De amikor az ember valakit meg akar nyerni magának akkor ösztönből a marketinget is beveti.

2020. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jó kérdés... Nos, én az első változat vagyok, vagyis, vagyok, aki vagyok. :) Ha látja látja, ha nem így járt. :)

Nincs szerepjáték, de mondjuk én nem vagyok a színpadon, szóval az életem és a magam valósága nincs kitéve a porondra. Ha akarja megismerheti.

2020. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én inkább vállalom, aki vagyok. Nyilván nem ömlesztem a másik nyakába az egészet első randin, de púderezni sem fogom a valóságot. Vagyok, aki vagyok, vagy elfogadnak vagy jó nekem egyedül is. Társat keresek, a társnak meg az a dolga, hogy velem legyen hülye m
2020. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyik sem.

A személyiség feloldása az egyetlen járható út.

2020. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Képtelen vagyok marketingre :-D

Maradok önmagam. Legyen pont olyan lökött mint én, ami a szívén a száján, nekem ez jön be.

2020. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak az elsőt tudom, azzal sem érek semmit sem.
2020. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyilván az, ha úgy adod a marketinget, hogy közben nem hazudsh magadról, önmagad maradsz. Ez elérhető.


Elsu benyomás könyv erről szól. Torrenten fent van. Jó tanulást hozzá! 🙂

2020. jan. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első benyomás*
2020. jan. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem igazán hiszek az első benyomásban. Hogyha valaki vonz és mondjuk első randi nem sikerül annyira jól, mert mondjuk nem volt jó napja, abból még bármi kisülhet. Sőt úgy tudunk leginkább őszinték lenni, hogyha nem akarjuk a tökéletes első benyomást. Igaz nehéz őszintének lenni, ezt köszönhetjük ennek a neoliberális újkapitalizmus álságosságának, ami azt hazudja, hogy bármire képes lehetsz, hogyha nagyon akarod és, ha valami gond van az életben arról csak te tehetsz. Gondolom elég gyakran belefuttok ezekbe a lózungokba.

Azt is hozzátenném, hogy én nagyon szar marketinges voltam mindig is, és mivel ezekkel a hülyeségekkel fárasztottak, amiket fentebb írtam, azt hittem, hogy csak úgy lehet sikert elérni, hogyha a tökéletest adod. Szerintem az is nevetséges, amikor azt állítják, hogy mindenki a legjobban keresi. Mi számít a legjobbnak? Mert akit szeretek azt számomra a legjobbnak tartom, és ez elég szubjektív.

Úgy vagyok vele, hogy inkább kevesebb nőnek tetszek, minthogy bejöjjek többnek, de nem önmagamért legyen velem együtt. Mivel a végén úgy is csak egy valakivel fogom leélni az életemet. Régebben szégyelltem azt, hogy aspergeres vagyok, de most bátrabban tudok beszélni róla és én úgy vagyok vele, hogy aki emiatt nem fogadna el, úgy se lett volna számomra jó partnert.

2020. jan. 4. 17:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Részben az 1, részben a 2. Ha valaki empatikus, normális, neki az 1-es. Pszichopatáknak a 2-est tartogatom. Páromnak az 1.
2020. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!