Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tegyem túl magam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam egy sikertelen randin?

Figyelt kérdés
Futolag ismertem egy gyönyörü lányt kb 1 éve, mostanában elkezdtünk msnezni, és erősen célzott rá, hogy jo lenne ha több is lenne köztünk. Elhivtam randizni, tök jól beszélgettünk, sétáltunk kézen fogva a dunaparton, csak amikor egymással szemben voltunk és probáltam volna megcsókolni akkor elforditotta a fejét, innen már sejtettem h ennek nem lesz jo vége, gondoltam majd a végén megprobálom ujra. Elköszönésnél amikor csókoltam volna meg, akkor közölte, hogy nagyon jó volt velem, rengeteg közös van bennünk, de engem csak barátként tud elképzelni. és azota egyszerüen nem birok magammal, semmihez sincs kedvem, minden másodpercben ő jár a fejemben h mi lett volna ha..
2010. júl. 21. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt nincs mi lett volna ha. Megpróbáltad.

"mi lett volna ha" kérdésnek akkor lenne értelme, hogyha akartad volna, de nem mered megcsókolni. Na, akkor lehet azon filózni, hogy hagyta volna-e, de ez tiszta helyzet. Pont ilyenkor nem kell már vele foglalkozni.

2010. júl. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Egy mocskos riban-c ba vagy szerelmes. Nem éri meg,de van egy közmondás tudod: K urvából lesz a legjobb feleség! Hát nem !!!!!!! felejtsd el csak nem volt pénze inni egy üccsit és jó volt neki sétállni valakivel.
2010. júl. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

:O:O:O Azért ribanc a csaj, mert nem hagyta magát megcsókolni? Te milyen hülye vagy, kedves előttem szóló!


A kérdezőnek pedig: figyelj, ha tényleg ilyen jól elvagytok, akkor legyetek barátok, idővel még mindig beléd szerethet, ha pedig nem, akkor is jó lesz a tudat, hogy számíthatsz rá, és melletted van. Amúgy az is lehet, hogy csak megijedt, amiért siettetted... Szerintem ne csüggedj.

2010. júl. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami meg megtörtént, az már végleg a múltban marad. Nincs értelme próbálgatni az előrángatásával, nem jön el újra, nyilván. Hagyd ott. Megtörtént. Mi következik?
2010. júl. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!