Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Raafika kérdése:

Miért csinálja ezt? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval,van egy lány,akivel a munkahelyen nagyon egyhullámhosszon vagyunk.Nagyon bejön nekem,elvileg én is neki.(Sokat beszélünk,elkérte a számomat,sokat néz a szemembe).Face-n ráírtam hogy eljönne-e velem meginni valamit.Azt mondta hogy igen,bár akkor héten nem ér rá.Mondtam hogy nem gond,amikor van ideje.Ez volt kb 2 hete.Azóta többször is kérdeztem hogy eljön-e(persze megint facen.)Azt mondta hogy igen.Megint eltelt az idő és nem mentünk sehova.Megkérdeztem tőle hogy már nem akarja?Azt mondta de de mondom megoldjuk.Azóta se mentünk sehova.Mit kéne tennem?Nagyon belezúgtam.

2020. jan. 3. 15:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%

Randira úgy hívjál valakit, hogy meg is add a választási lehetőséget, meg ne is.

Pl: Szerdán délután munka után itt várjalak meg, vagy két utcával arrébb?

Egyébként meg qrvára nem értem, hogy ha munkatársak vagytok, mi a francnak a facen beszélsz vele?

2020. jan. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
80%

Én annyit mondanék, hogy mivel neki mindig problémás, ő mondja meg a helyet és az időt, én pedig alkalmazkodom. Ha nem jelentkezik erre, akkor nem akar tőled semmit és ne is hozd fel többé a témát.

Egyébként lehet, hogy barátként kedvel, és szívesen beülne veled, de fél, hogy félre érted. A másiknak azért mondott nemet, mert barátként sem jött be neki.

Szóval nem akar téged megbántani, de találkozni sem. Ugyanis én nőként azt mondom neked, hogy ha egy nekem tetsző pasi randira hív, nem halogatom a dolgot. De nekem nagyon kevés pasi tetszik.

2020. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Ember! Nem érdekled ezt a nőt!

Én ha randira hívna egy pasi, aki beindít, kettes létrán is elmennék vele. Ha fizeti a sörömet... :-DDD

2020. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Amúgy ilyenkor a lányok nem gondolják hogy mit okoznak ezzel a dologgal?"Áh nem mondom meg neki hogy nem,mert nem akarom megbántani"De nagyobb sebet okozz azzal hogy folyamatosan reménykedem és semmi.
2020. jan. 3. 19:51
 25/25 A kérdező kommentje:
Na végül csak elmondta hogy barátként tekint rám. Ez van, köszi a válaszokat.
2020. jan. 4. 08:30
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!