Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jó ötlet, ha mindenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó ötlet, ha mindennap együtt lennénk? Mi ebben a rossz?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, a lány 18.


Csütörtökön találkoztunk utoljára, azóta sajnos nem. Pénteken azért, mert a barátnőjével ment elintézni az ügyeit, utána pedig tanulnia kellett. Ma pedig azért nem jött össze a találkozó, mert a nagyijához mentek.

Tegnap azt mondta, hogy ma találkozunk. Aztán mondja, hogy nem tudja, hogy mikor jönnek haza este, hogy inkább holnap találkozunk. Kérdezem, hogy ma nem? Hogy lehethogy nem. Befejeztem a témát, beszélünk másról. Ő maga is mondta, hogy nem szeretné, hogy nagyon megszokjuk egymást, hogy mindig együtt lennénk, mert nem jó az sem. Miért nem lenne jó? Hisz megismerjük egymást jobban. Nagyon vágyom a társaságára. Nem akarom, hogy mindent eldobjon, és hanyagolja a családját, feladatait, iskolát, de szeretném, hogy legyen velem rendszeresen. Én nem vagyok idegbeteg ahogy írtátok, csak egyszóval szeretnék vele mindig lenni, mindig a közelében lenni. Eljárni pizzára, focimérkőzésekre, jégkorira, koncertekre. Ő ebbe benne is van.


Hogyan adjak neki időt, hogy hiányozzak neki?

Türelmetlen vagyok, mert eddig amit szerettem volna mindig megvolt, az "ölembe" került.


Szüleim nagyon szeretnék őt megismerni, de ez még nagyon friss köztünk, és a lány is azt mondta, hogy majd később, amit én is úgy látok, hogy még később. Mert beszéltem a lánnyal, hogy szeretné-e hogy megismerkedjek a szüleivel, és hogy ő szeretne-i megismerkedni az én szüleimmel. Hogy igen, de idővel. Okés, ezt a témát is már hagyom.



9x voltunk kint, smároltunk is már. Hogyan tovább? Szeretném, hogy minnél több időt töltsünk egymással, szeretnék vele komoly kapcsolatot. Nem szeretnék tőle miindjárt szexet, nem is erre megy ki az egész, csak szeretnék már végre olyan kapcsolatot, hogy én elalszom nála, vagy ő én nálam.


Nem szexre kell a lány, hanem egész életre. Lehet most hülye kérdés lesz, de óvszer legyen nálam mindig? Nem szexelni megyünk még, de jobb ha fel vagyok rá készülve? Ne essen félreértés, nem szeretnék mindjárt a lánnyal szexelni, csak ha mind a kettőnkre lesz kedve, hogy igen szeretnénk együtt lefeküdni.


Mit tudtok tanácsolni, hogy bírjon ki ez nekünk? Azt tervezem, hogy elviszem őt egy étterembe, elmegyünk pizzára, vagy focimérkőzésekre, vagy jégkorira. Szereti a Justin Biebert, koncertre is vennék jegyet, mindent megtennék érte, csak boldog lehessen velem.


Tippek? Köszi.


2020. jan. 4. 19:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%

Kérdezd már meg tőle, hogy mégis hogy a jó büdös kurvą anyjába képzeli el akkor az együttélést? Ez egy idióta kifogás, mások együtt élnek, együtt kelnek és fekszenek éveken, évtizedeken keresztül és nagyon sokan vagyunk, akik nem unjuk meg egymást.


Normális kapcsolatban az emberek összeköltöznek. És milyen kibaşzott meglepő, minden nap találkoznak. Hűha.



Felment a vérnyomásom ettől a hülye ringyótól

2020. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
19:47: Csak tudod te vagy az egyetlen aki ilyen véleménnyel van ezzel. Hogy nyomulok. Nem szeretnék nyomulni a lányra a találkozásra, de szeretnék minnél több időt vele eltölteni. Ez olyan rossz benne? Szeretném, hogy megszokjon hogy mindig ott leszek neki mikor valamire lesz szüksége. Mondtam neki, ha valami fogja őt bántani, akkor nyugodtan mondja el, együtt megoldjuk, hogy rendben, hogy én is mondjam el, ha lesz valamilyen problémám.
2020. jan. 4. 19:50
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a kerdezotol megy fel a vernyomasom😂
2020. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
miért is?
2020. jan. 4. 20:02
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Most komolyan! Az előbb nyitottál egy témát, és 4 oldalon keresztül csak azt írtuk neked, hogy ne nyomulj már rá annyira, mert megfojtod aztán repülsz. Erre most nyitsz egy újat és itt folytatod? Más véleményt vársz?
2020. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem más véleményt szeretnék, hanem most úgy csináltam ahogy mondtátok, hogy várom mikor ő megmondja mikor szeretne holnap találkozni. És tovább hogy legyen? Hogyan forduljon komolyabbra köztünk a kapcsolat?
2020. jan. 4. 20:05
 7/23 anonim ***** válasza:
Akkor várj türelemmel, addig meg foglald el magad valamivel! Én is itt írogatok, miközben a csajom most küldött olyan képet magáról, hogy a fürdőkádban fekszik, habok közt ;)
2020. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

Az előző kérdésedhez képest, most erőt vettél magadon, és milyen érdekes, tudsz te érthetően is fogalmazni, ha akarsz.. :)


Annyit mondok, hogy ha nem egy ütemben haladtok az ismerkedésben, akkor vége fog szakadni. Valami közös nevezőt találjatok, ami mindkettőtöknek jó lehet. Ha ráerőszakolod magad, csak jobban eltaszítod.

2020. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
20:12 mit akarsz ezzel mondani?
2020. jan. 4. 20:13
 10/23 anonim ***** válasza:
Az első bekezdést is te írtad? Az valahogyegész más stílusban íródott :D
2020. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!