Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy pasi aki szerelmes és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi aki szerelmes és én is belé éretlennek érzi magát egy kapcsolatra, mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Elég közeli barátok vagyunk. A féltestvérem legjobb barátja így majdnem minden nap találkozunk nyáron is és suli után is. Ő azt mondja éretlen még és én megkérdeztem megérné-e várnom ő azt mondta időt kér még. De én nagyon szeretem őt 1-2 éve tetszik és neki is tetszek ugyan ennyi ideje, de éretlennek érzi magát. Mit tegyek?
2010. júl. 21. 12:22
 1/4 anonim válasza:
Találkozz vele, és amint meglátod, ugorj rá, és kapd le ott helyben, hogy 'dehogy vagy éretlen'.:Dés ott helyben..;D
2010. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak kifogás, ne dőlj be neki. Ez annyit jelent, hogy veled nem akar járni. Mással nem lesz éretlen.
2010. júl. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
húúú énis voltam mátr hasonló helyzetben csak énis értelennek érzem magam még most is. ha erőltetnétek ezt akk valszeg hamar szétmennétek de várj rá és amíg vársz legyél vele sokat sokszerencsét ;)
2010. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy kifogás mert tényleg rám van szállva csak én nem vettem észre mikor írogatott nekem hogy azért ír mert szerelmes volt és nekem közbe lett egy kapcsolatom és ezért ő időt kért. ami nagyon rossz dolog volt de azóta mondtam neki várok rá és a pasit is dobtam.
2010. júl. 21. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!