Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha kiderülne a fiúról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha kiderülne a fiúról, akivel randiztok, hogy 22 évesen még szűz, és ráadásul a lányok társaságát sem kereste eddig, tehát rövidebb kapcsolatai sem voltak még, de amúgy jó fej, meg tetszik, tovább randiznátok vele?

Figyelt kérdés

Vagy mivel ez nagyon férfiatlan dobnátok?

Mondjuk akkor örökre szűz maradnék:-))


2010. júl. 21. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, még örülnék is neki. :)
2010. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nekem megnyerő, férfias, akkor randiznék vele továbbra is.
2010. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

olyan szó nincs, h férfiatlan.. :DD


amugy meg mi van akkor, ha szűz még? legalabb nem ment rajta át a környék összes ribije, ami a pasik 98 % - ról nem mondható el!!!!!!!!

2010. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

legalább nem kellene attol tartanom,hogy minden második szembejövö csaj rámutat,hogy "ő az enyém is volt"...

(volt már szűz pasim,2 is,irtó cuki tud lenni a bizonytalanságuk:D)

2010. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az unokaöcsém 18 éves.Nagyon helyes,értelmes srác,és lehet vele normálisan beszélgetni.Még nem volt barátnője,de nem azért mert nyuszi lenne,vagy valami nem stimmelne nála.

Egész egyszerűen csak az van,hogy neki nem tetszenek a "műlányok"..Szinte mindenki egyforma,és a sok smink alatt nem látja az igazi arcát..Minden második lánynak ugyanolyan a haja,a sminkje,és a viselkedése...Ő nem akar a 35-dik csávó lenni aki lefekszik a lánnyal.Inkább arra vár,hogy egyszer úgyis találkozik egy olyan lánnyal aki a szemében különleges...szerintem ez nagyon jó tulajdonság...

19/N

2010. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én örülnék neki.kifejezetten tettszene a tanító néni szerep :-)

az meg, h nem kereste a lányok társaságát?mindenki más ritmusban érik gondolom ő most érett meg rá, h el kezdjen csajozni

2010. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én örülnék neki... randiznék vele ugyan úgy tovább nem tennék különbséget egy szűz és egy nem szűz férfi között :) nevetséges lenne ez miatt dobni...
2010. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meg 19 múltam, és se kapcsolatom nem volt, se szexuális tapasztalatom nincs, szóval én nem úgy lennék vele, hogy jaj de cuki a bizonytalansága, meg én vagyok a tanítónéni, meg ilyenek :D Szóval ez kb ilyen "bénázzunk együtt" típusú dolog tudna lenni, de végülis nem baj. És attól még, hogy eddig nem kerested a lányok társaságát, simán lehetsz férfias, nem a nők teszik azzá a férfiakat, annak belülről kell jönni.
2010. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Én azért elgondolkodnék, hogy eddig miért nem kereste lányok társaságát? Valami gond azért csak lehet a hormonjaival! No meg az is, hogy fiú létére szűznek vallja magát? (Tudod, a lányoknál is az első BEHATOLÁS ami elveszi a szüzességet)Szimpatikusabb lenne, ha csak "nem volt még szex nővel" vagy valami hasonló.
2010. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 DarkTemplar ***** válasza:
Kitartás! S szex az élet értelme. Ezért háborúk, mert a hatalom=nőt jelent. Valószínűleg, nem tudta elhitetni a 22 éves szűz a csajokkal, hogy hatalma van.
2010. júl. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!