Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy részegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy részegen annyira bátor vagyok a lányokkal, amiről álmodni se mertem eddig, józanul viszont gyáván megfutamodom ha ott a lehetőség?

Figyelt kérdés

Eddig nem igazán ittam még, sose volt normális párkapcsolatom, de most rájöttem, ha iszom magabiztos vagyok, dőlnek belőlem a szavak és simán oda merek menni a lányokhoz, még randira is el merem hívni őket. Józanul viszont pont az ellenkezője vagyok, félénk vagyok, visszahúzódó, nem merek még kezdeményezni se. De csaknem ihatok egyfolytában, ha egy lány van a közelemben... Hogyan lehetnék józanul is magabiztos?

23/f



2020. jan. 8. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy te vagy kontrapali az agymenőkből.
2020. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol oldja a gátlásokat.
2020. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Sehogy, éppen ez a lényege sokszor az ivásnak, hogy oldódnak a gátlások, tompulnak az érzékek, ezért isztok.

Nekünk többieknek meg marad a mindig szorongás :)

2020. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Én ugyanígy voltam ezzel régebben. Meg az a pasi is, akivel egyszer összejöttem részegen. 36/n
2020. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Hellmano ***** válasza:
A részegség az ocsmány dolog több dolgot is kivált emberekből valakinél negatív valakinél ilyen "pozitív" dolgokat. Az már rég rossz, ha az ital beszél valakiből azok a szövegeknek általában semmi értelme csak egy szintén részeg csaj tudja dekódolni őket, mert józan csaj tuti nem foglalkozik részeg emberrel, ha van egy kis esze, ha nincs így járt hallgathatja a sok baromságot, amit összehord neki az alany :D
2020. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Ezt ne úgy képzeld el, hogy olyan vagyok ilyenkor mint Anulu a Kincs, ami nincsből. :D Csupán néhány pohár italról van szó, eszemnél vagyok, de valahogy mégis van bátorságom.
2020. jan. 8. 21:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gátlások és a neveltetés(szocializáció) hatása. Az alkoholtól belassul az idegrendszered és ezért nem tudod teljesen kontrollálni amit mondasz vagy cselekszel. Részegen az ember sokkal ösztönösebben cselekszik, ha valaki részegen agresszív azt érdemes messziről elkerülni, mert ott bármikor elszakadhat a cérna.
2020. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te, ha lesz randi az már tök jó.:) Ha randin izgulsz, ott meg egyidejűleg próbálj egy köv fontos dologra koncentrálni. Pl, randi 5-kor, de másnap valami amit el kell intézned, és amit vársz. Akkor lazábban megy ha egyszerre több érdekes esemény is van. Próbáld ki.
2020. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2020. jan. 8. 22:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező,

te így kevered a szavakat? A részeget és a pityókásat egyformának véled?

Szerintem nem vagy részeg (de ezt írtad!), csupán egy kis alkohol hatására feloldódnak a gátlásaid. Na,ilyenkor kontrolláld a mondataidat és italmentes állapotban is ilyeneket mondj.

Viszont jól jegyezd meg, hogy a lányok között hamar elterjed a híre, hogy iszol és akkor majd elutasítanak, mert kinek kellene egy életre ilyen fiatalon iddogáló fiú.

Ffi.

2020. febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!