Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig érdemes próbálkozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig érdemes próbálkozni, rákérdezni?

Figyelt kérdés
Ma egy hivatalba beszélgettem egy számomra nagyon szexi lánnyal . Teljesen sablon hivatali / ügyintézős dologról . Én szólítottam meg hogy segítsek neki Nem adta semmi jelét vagyis én nem láttam hogy bejöttem volna neki. Megköszönte a segítségemet és ennyi. De azóta is fúrja az oldalamat hogy mi lett volna ha elhivom csak egy italra. Érdemes mindig “be próbálkozni “ vagy hagyni kell ha nincs semmi jele a kölcsönös szimpátiának ?

2019. aug. 12. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes próbálkozni. Még ha kevés az esélyed, akkor se veszítesz vele semmit.
2019. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En ugyan nem biznék olyanban aki ügyintezöknel meg eladoknal beprobalkozik, de hatha neki nincs ennyi iq ja. Probat megér
2019. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 ne haragudj higy IQ hiányosként nem fogalmaztam érthetően . Nem az ügyintézővel beszélgettem ( nem be próbálkoztam ) hanem egy másik ügyféllel aki ügyet intézet .


Sajnálom hogy az idődet ilyen hülye kérdéssel rabolom .

2019. aug. 12. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem ràd ertettem az iq hianyt


Szoval ha a csaj nem kèpes összerakni hogy random leszolitasz nöket relative barhol ismerkedni es iq nelkül (naivan)azt hiszi ö neked az egyetlen akkor sanszos a kaocsolat.


Okosabb nö nem bizik meg olyanban, aki random nyit idegen nök felé azaz azt sem tudja ki az milyen ember, de beprobalkozik azert.

2019. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*en ugyan nem biznek benne hogy esetleg nem e a parja mellett is ezt csinalna, de akadhat olyan iq hianyos nö aki ebbe bele sem gondol
2019. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Komolyan a pofam leszakad . Minden rinyalos kérdésnél ez a kb első tipp menj ki az életbe ismerkedj stb stb ...

Erre itt meg kapom az oltást hogy csak a hülyék állnak szóba idegennel...most akkor mi van????

2019. aug. 12. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne legyel mar ideges


Aki azt mondja az eletben ismerkedj nem ugy erti hogy random. Hanem pl beültök valahova haverokkal meghivjatok a szomszedos asztalnal a csajokat meg ilyenek. (Összekötö pont ugye hogy ugyanazon helyre jartok eleve pl rockerek ök is ti is vagy barmi, vagy akar edzöteremben stb)de random utcan nincs összekötö pont hogy barmiben is de a te köröd lenne az idegen es lenne okod ra hogy megakard ismerni leszamitva hogy melle van.

2019. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanis semmit nem tudsz rola ami okkal vonzana csak a külseje. Ergo olyan csajok mennek ilyenbe bele akik nem iq bajnokok es beveszik a barmilyen dumàt es elhiszik hogy ö mint ember mint tars kell es nem csak "arra". Vannak ilyenek biztos.
2019. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!