Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor ismerkedtél, randiztál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ismerkedtél, randiztál, mentél oda csajhoz utoljára?

Figyelt kérdés
kort is

2020. jan. 9. 19:46
 1/4 anonim válasza:

Kb 1 éve randiztam úgy igazából utódjára rendesen

29/F

2020. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5%

Kb. 15 lányt szedtem fel alkalmi vagy szexkapcs jelleggel az elmúlt 1 évben.


Most barátnőm van, vele 3 hónapja vagyunk együtt, tehát utoljára akkor kezdeményeztem lánynál.


29 F

2020. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. egy éve volt rendes randim nekem is utoljára. Azóta volt egy randi-szerűségem, ami nagyon rosszul sikerült és nem is igazán volt hozzá kedvem, meg még tavaly télen-tavasszal voltam pár lánnyal szexuálisan. De különben semmi.
2020. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszett egy pasi, minden reggel egy busszal mentünk dolgozni. Én szálltam le előbb, leszállás előtt mindig összetalálkozott a tekintetünk.

Na egyszer (tavaly okt.31) mellettem állt és megkérdeztem tőle az időt :D

Utána jött a hosszú 7vége, vártam a hétfőt, hogy majd vajon köszön vagy mi lesz?

Azóta kerül. Ha én hátul vagyok, előre megy, ha elöl vagyok, hátramegy.

Múltkor megtaláltam fbon. Kapcsolatban van. Mióta? Okt. 31 :D

Ez az én formám.

2020. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!