Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akivel csak párszor randiztál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel csak párszor randiztál, annak nem illik köszönni az utcán, ha összefuttok?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok ilyenkor köszönni?
2018. márc. 6. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy illik, hiszen egy ismerős.
2018. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Illik koszonni.
2018. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek köszönök, akihez valaha volt közöm randi/kapcsolati szinten.
2018. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Én még annak is köszönök, akivel egy hétig voltam gyakornoki időszakból jövő -munkatársi kapcsolatban, hiába Bp közepén lakom. Ha ismerem arcról, de nem biztos hogy emlékszem a nevére, de akkor is, még neki is köszönök, mert illik. Aztán beugrik neki is az én fejem, és megyünk tovább.
2018. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam.
2018. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha megismerem, köszönök. De rossz az arcmemóriám, egyesk pedig szeretik folyamatosan változtatni a külsejüket, így erre nincs garancia.
2018. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam,ha csak nem menekültem előle randi után.
2018. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En nem szoktam.
2018. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, helyzetfüggő. Pár hónappal ezelőtt összefutottam kutyasétáltatás közben egy szintén a kutyáját sétáltató lánnyal, marha jót beszéltünk, kb. 3-4 órát mászkáltunk összevissza a városban folyamatosan csacsogva, röhögcsélve. (Naaa, fogjuk fel amolyan randiszerűségnek, pls.) Majd elbúcsúztunk, mindenki ment a maga dolgára. Pár nappal később szembejött velem a csaj, ráköszöntem, ő meg pókerarcot vágva fittyet hányva rám lazán elsétált mellettem, figyelemre se méltatott. Még utána is fordultam, hogy dehátbаszki', hétvégén szinte fél napot együtt töltöttünk tök ismeretlenül, s tök jól éreztük magunkat. Ismét pár nappal később megint találkoztunk, de ahogy meglátott, már messzebbről ő köszönt előre fülig vigyorogva. WTF! Na mondom, egy újabb pszichopata beteg állat nőbe botlottam. Azóta nem sétáltatom a kutyusomat arrafelé.
2018. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!